Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní pohár SDH Lavičky Kdy: 20. 06. 2021 12:00
Kontakt:   Jan Hejl Telefon:  732183257
Začátek rezervace: 04. 06. 2021 20:00 Konec rezervace: 20. 06. 2021 08:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Žďár nad Sázavou 2 ZRNatálie Pošvicová
22Jabloňov JuniořiZRLuboš Křehlík
33Heraltice TRJan Neuman
44Pohled HBJakub Vašíček
55Moravany PAHonza Louža
66Jemnice TRRadek Jenerál
77Petrovice BTRJakub Picmaus
88Jabloňov ZRLuboš Křehlík
99Sychotín ABKDavid Sedlák
1010Plumlov PVLuboš Kopřiva
1111Budeč JHMatěj Šmahel
1212Lavičky ZRTomáš Láznička
1313Čechtín TRMarek Vaněk
1414Sychotín BBKDavid Sedlák
1515Čikov TROndřej Lukeš
1616Krotějov SportTADavid Kozel
1717Sedlatice JILuboš Šťastný
1818Nevcehle JIMiroslav Jelínek
1919Radostín nad Oslavou BZRTomáš Láznička
2020Sloup PZTomáš Fiala
2121Čechtín BTRMája Horká
2223Maršovice ZRRadim Bláha
2324Kamenice JILukáš Fiala
2425Krasonice JILukáš Pivonka
2526Meziříčko ZRPatrik Slabý

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Meziříčí FňZRNatálie Kundelová
22Bohuňov SYHana Hašková
33Jabloňov ZRLuboš Křehlík
44Benetice TRViktorie Vidláková
55Olešná HBTereza Pešoutová
66Stařeč TRMarek Pokorný
77Radostín nad Oslavou ZRTomáš Láznička
88Nevcehle JIEliška Nikodýmová
910Senetářov BKLeona Vašíčková
1011Stará Říše ŽenyJIVeronika Kneblová
1112Netín AZROldřiška Šimanová
1213Budeč JHMichaela Černá
1314Výčapy TRHana Kučerová
1415Petrůvky TRMichaela Dvořáková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jabloňov ZRLuboš Křehlík
22Lomnička BOPetr Špaček
33Lavičky ZRŠimon Chalupa
44Zbraslav BOMartin Kabelka
55Čechtín BTRMája Horká
610Radostín nad Oslavou ZRTomáš Láznička

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jabloňov ZRLuboš Křehlík
22Lavičky ZRŠimon Chalupa
33Netín ZROldřiška Šimanová
44Štěměchy TRStanda
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 06. Lešná - fotbalové hřištěVS
25. 06. Nové Bránice, hasičské hřištěBO
26. 06. Vřesovice koupalištěPV
26. 06. Černošín fotbalové hřištěTC
26. 06. Sport. areál městyse ChotětovMB
26. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
26. 06. Nová Ves u SvětléHB
26. 06. PlumlovPV
26. 06. BIO-HE Dolní LibinaSU
26. 06. SazoviceZL
26. 06. Rynárec !!! ZRUŠENO !!!PE
26. 06. LitohořTR
26. 06. HlubočanyVY
26. 06. ČernovírUO
26. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
26. 06. Vranín !! ZRUŠENO!!TR
27. 06. RadíkovPR
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. ParšovicePR
27. 06. KněžiceTR
02. 07. Karlovice - fotbalové hřištěBR
03. 07. DubenecTU
03. 07. Žižkovo PoleHB
03. 07. StýskalyPS
03. 07. RoštěníKM
03. 07. BIO-HE DětkovicePV
03. 07. HabrovanyVY
03. 07. DubenecTU
04. 07. NevřeňPS
04. 07. SychrovMB
04. 07. Velké Karlovice - TisňavyVS
04. 07. KámenHB
04. 07. Nová DědinaKM
05. 07. “Hliník” VojniceOL
05. 07. Lanžhot, hřiště Na ŠlajsiBV
05. 07. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
10. 07. KyniceHB
10. 07. RadslaviceVY
10. 07. Horní KameniceDO
10. 07. BudečJH
10. 07. VšekaryDO
10. 07. Rohatec, hřiště u KDHO
10. 07. BatelovJI
10. 07. Kostníky, hřiště u HájkuTR
11. 07. ŠtítaryDO
11. 07. ÚjezdDO
11. 07. BudečJH
17. 07. KrchlebyDO
17. 07. Kamenice nad LipouPE
17. 07. KamennáTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.