Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 6.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů Kdy: 08. 06. 2018 21:00
Kontakt:   Tomáš Řezníček Telefon:  776248488
Začátek rezervace: 25. 05. 2018 12:00 Konec rezervace: 08. 06. 2018 18:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Leskovec VSTomáš
22Nevšová A mužiZLBronislav Lysák
33Zádveřice ZLTomáš Štefanec
44Křekov MužiZLRoman Vaculčík
55Trnava ZLTomáš Štefanec
66Hostětín UHPavel Hamšík
77Bystřička MužiVSJakub Zajíček
88Dolní Bečva ŽenyVSKristy
99Lukov MužiZLTomas Nedbálek
1010Hrachovec VSEvžen Knebl
1111Ratiboř VSLibor Vítek
1212Dolní Bečva MužiVSKristy
1313Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
1414Valašské Příkazy VSjosef smolik
1515Lešná VSHarry
1616Lužná ŽenyVSRoman Čokavec
1717Hutisko ženy VSVanda Mikundová
1818Nový Hrozenkov VSMatěj Valíček
1919Hutisko mužiVSKristy
2020Poteč ZlínZLjosef Vlček
2121Jasenice VSLukáš Komender
2222Hošťálková MužiVSMatěj Valůšek
2323Ublo ZLLibor Punčochář
2424Drnovice ZLMartin Struška
2525Nevšová B MUŽIZLBronislav Lysák
2626Ublo BZLLibor Punčochář
2727Valašská Polanka MužiVSDavid Kovář
2828Veselá MužiVSJaroslav Škrobák
2929Horní Lideč MuziVSVojtech Krajca
3030Prostřední Bečva MužiVSPavel Růčka
3131Velká Lhota ženyVSKristýna Pavelcová
3232Drnovice ŽenyZLMartin Struška
3333Valašské Příkazy BVSMonika Molková
3434Mikulůvka mužiVSTomáš Žamboch
3535Velká Lhota VSKristýna Pavelcová
3636Mikulůvka mužiVSTomáš Žamboch
3737Mirošov ZLriza - SDH Mirošov
3838Bylnice mužiZLTomáš Hořák
3939Lužná mužiVSRoman Čokavec
4040Loukov ZenyKMmarta
4141Seninka MužiVSLukáš Smolík
4242Valašská Bystřice mužiVSMartin
4343Vlachovice ZLHana
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. JeřmaniceLI
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. StrýčkoviceDO
01. 08. LoukovKM
02. 08. MochtínKT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.