Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Pohárová soutěž - 2B, kategorie : M,Ž Kdy: 05. 07. 2015 13:00
Kontakt:   Radim Hanulík 731 928 327 Telefon:  731 928 327
Začátek rezervace: 05. 06. 2015 20:00 Konec rezervace: 03. 07. 2015 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Leskovec nad Moravicí ženyBRRadim Hanulík
22Zátor muziBRMartin Suhaj
33Bílý Potok mužiJEMarek Konečný
44Janovice BRJíří Skopal
55Velké Kunětice muži AJERoman Varga
66Sádek mužiOPRadim Hanulík
77Zátor ženyBRMartin Suhaj
88Vrbno pod Pradědem Muži ABRJan Urban
99Široká Niva mužiBRLucie Čapková
1010Leskovec nad Moravicí mužiBRRadim Hanulík
1111Velké Kunětice muži BJERoman Varga
1212Bílý Potok ženyJEMarek Konečný
1313Vrbno pod Pradědem Muži BBRJan Urban
1414Široká Niva ženyBRLucie Čapková
1515Břidličná BRJíří Skopal
1616Vrbno pod Pradědem ženyBRJan Urban
1717Široký Brod Muži AJERoman Muzikant
1818Janovice BRJíří Skopal
1919Vraclávek ŽenyBRAndy Adamcová
2020Stará Červená Voda mužiJEJiří Urban
2121Široký Brod Muži BJERoman Muzikant
2222Liptaň mužiBRJan Čech
2323Ryžoviště ženyBRMarian Lašák
2424Karlovice BRDominika Mikulášková
2525Suchá Rudná muži ABRMartina Hanzlíková
2626Ryžoviště mužiBRMarian Lašák
2727Světlá Hora, ženyBRMichaela Macurová
2828Slezské Rudoltice mužiBRAnton Hazik
2929Lipová-lázně mužiJEMichal Gajdoš
3030Milotice nad Opavou mužiBRPavel Bartoník
3131Slezské Rudoltice ženyBRAnton Hazik
3232Valšov JiřinBRJura Fries
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.