Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 37. ročník „O pohár zastupitelstva obce“ (2B) Kdy: 05. 07. 2018 13:00
Kontakt:   SDH Leskovec nad Moravicí Telefon:  603885624
Začátek rezervace: 05. 06. 2018 18:00 Konec rezervace: 05. 07. 2018 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Moravský Beroun BRRoman Klembara
22Vrbno pod Pradědem mužiBRJendelín Urban
33Stará Ves BRJíří Skopal
44Vrbno pod Pradědem ženyBRJendelín Urban
55Široký Brod Muži BJERoman Muzikant
66Velké Kunětice zenyJERoman Varga
77Zátor mužiBRMartin Suhaj
88Lipová-lázně mužiJEMilan Smékal
99Bílý Potok JEJiří Urban
1010Leskovec nad Moravicí BRJan Urban
1111Zátor ženyBRMartin Suhaj
1212Velké Kunětice muziJERoman Varga
1313Holčovice ženyBRTerez Musilová
1414Široký Brod Muži AJERoman Muzikant
1515Břidličná BRJíří Skopal
1616Bílý Potok JEJiří Urban
1717Janovice BRJíří Skopal
1818Bernartice JEJiří Urban
1919Holčovice mužiBRTerez Musilová
2020Leskovec nad Moravicí BRJan Urban
2121Janovice BRJíří Skopal
2222Vraclávek ŽenyBRAndy Adamcová
2323Vraclávek BRMichal Hajda
2424Široká Niva mužiBRErika Jelínková
2525Malé Hoštice OPKlára Konečná
2626Karlovice ženyBRDominika Mikulášková
2727Andělská Hora ValšovBRMichal Kugler
2828Široká Niva ženyBRErika Jelínková
2929Karlovice mužiBRDominika Mikulášková
3030Milotice nad Opavou mužiBRPavel Bartoník
3131Suchá Rudná BRDominika Mikulášková
3232Sádek OPDušan Gregořica
3333Jasenice Vsetín VSLukáš Komender
3434Velké Hoštice OPLukáš Pluške
3535Horní Benešov ŽenyBRLukáš Zahumenský
3636Slezské Rudoltice mužíBRAnton Hazik
3737Svoboda OPLukáš Holík
3838Slezské Rudoltice ženyBRAnton Hazik
3939Jamnice OPDominik
4040Dolní Libina ženySUAdéla Blažková
4142Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 03. Velká n. Vel. - sportovní halaHO
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
25. 05. MříčnáSM
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
16. 06. MoravanyPA
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
23. 06. KrasoniceJI
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.