Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál Miroslava Grygaříka Kdy: 21. 06. 2019 21:30
Kontakt:   Zdeněk Grygařík Telefon:  732200318
Začátek rezervace: 03. 06. 2019 21:00 Konec rezervace: 21. 06. 2019 21:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lukov ZLLukáš Žák
22Poruba mužiPRMartin
33Velká Lhota VSKristýna Pavelcová
44Loučka ženyVSŠimon Sedlář
55Lešná mužiVSHarry
66Krhová VSDalibor Sekyra
77Starojická Lhota mužiNJAleš Hadaš
88Poruba ženyPRZuzana Horníková
99Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
1010Velká Lhota ženyVSKristýna Pavelcová
1111Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
1212Starojická Lhota ženyNJAleš Hadaš
1313Ublo ZLLibor Punčochář
1414Bystřička MUŽIVSJakub Zajíček
1515Zašová VSJaroslav Škrobák
1616Jasenice VSLukáš Komender
1717Prostřední Bečva VSPavel Růčka
1818Dolní Bečva Muži VSDominik Babinec
1919Valašská Polanka MužiVSDavid Kovář
2020Horní Lideč MuziVSVojtech Krajca
2121Leskovec MužiVSLukáš Smolík
2222Hošťálková MužiVSMatěj Valůšek
2323Choryně ŽenyVSSabina Trlifajová
2424Francova Lhota Muži BVSRoman Silvestr
2525Dolní Bečva ženyVSKristy
2626Bratřejov Bratřejov ženyZLDušan Kopečný
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
10. 07. Němetice-výletištěVS
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. Nová Ves u SvětléHB
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. MníšekJH
11. 07. Kamenice nad LipouPE
11. 07. Sportovní areál TJ VeseláVS
11. 07. Hasičský areál DubenecTU
11. 07. KalištěJI
11. 07. ONL Bílovice (PV) - ZRUŠENO!PV
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
12. 07. ŠtítaryDO
12. 07. Fotbalové hřiště VelichovkyNA
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
18. 07. Široký BrodJE
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. OlbramoviceBN
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. MikuloviceZN
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
19. 07. KřenovyDO
19. 07. MyslibořiceTR
24. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
24. 07. Sportovní areál v ZátoruBR
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Letohrad - OrliceUO
25. 07. ŠtítaryDO
25. 07. Sportovní areál BroumyBE
25. 07. Strmilov, hřištěJH
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
25. 07. Hasičský areál ŠumvaldOL
25. 07. fotbalové hřiště KněžpoleUH
25. 07. Benešova HoraPT
25. 07. TutlekyRK
25. 07. Štítary - Areál SDHDO
25. 07. ONL Drahanovice - ZRUŠENO!OL
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
26. 07. Sportovní areál BroumyBE
01. 08. BechovMB
01. 08. BechovMB
01. 08. Stará Ves, louka za kinemBR
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. Aréna JesenicePB
01. 08. FrahelžJH
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.