Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž-Memoriál Miroslava Grygaříka Kdy: 27. 06. 2014 21:30
Kontakt:   Grygařík Zdeněk ml. Telefon:  732200318
Začátek rezervace: 09. 06. 2014 16:00 Konec rezervace: 27. 06. 2014 21:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lešná MužiVSHelena Hegarová
22Rožnov pod Radhoštěm Tylovice ženyVSStanislav Gajdůšek
33Velké Karlovice mužiVSHarry
44Poličná ŽenyVSHelena Hegarová
55Dolní Bečva mužiVSMartin
66Lešná ženyVSHarry
77Velké Karlovice ženyVSHarry
88Loukov ženyKMOndřej Fiurášek
99Dolní Bečva ženyVSMartin
1010Choryně ženyVSRenata Plesníková
1111Vigantice ŽenyVSHanka
1212Kašava MužiZLmilan zboril
1313Rožnov pod Radhoštěm Tylovice A mužiVSStanislav Gajdůšek
1414Mikulůvka ženyVSZuzana Krchňáková
1515Veselá B mužiVSvasek janos
1616Vsetín Jasenka mužiVSMartina Zbranková
1717Rožnov pod Radhoštěm Tylovice B mužiVSStanislav Gajdůšek
1818Opatovice MužiPRDalibor Vašíček
1919Veselá A,mužiVSvasek janos
2020Janovice MužiNJHelena Hegarová
2121Malhotice mužiPRDavid Šima
2222Jarcová ženyVSZuzana Onderková
2323Veselá ženyVSvasek janos
2424Belarus ( Bělorusko )  Setechov Ženy-Helena Hegarová
2525Jičina ženyNJIvana Volková
2626Hůrka mužiNJIvana Volková
2727Podhradní Lhota MužiKMHelena Hegarová
2828Vítonice mužiKMHonza Bělík
2929Rouské PRMartin Čech
3030Belarus ( Bělorusko )  Setechov Muži-Helena Hegarová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.