Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční Lesná, 2B(b65, c42)O putovní pohár Kdy: 11. 08. 2018 20:00
Kontakt:   Svoboda Luboš Telefon:  776119579
Začátek rezervace: 01. 06. 2018 20:00 Konec rezervace: 11. 08. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lesná PS 12ZNLuboš Svoboda
22Šaratice SpecialVYJan Jeřábek
33Mikulovice ZNMichal Urbánek
44Grešlové Mýto Ps12ZNLuboš Svoboda
55Citonice ZNLuboš Svoboda
66Černín ZNJiří Veselý
77Mikulovice PS12ZNMichal Urbánek
88Dešná BJHAleš Coufal
99Černín ZNJiří Veselý
1010Šaratice PS 12 VYJan Jeřábek
1111Grešlové Mýto SpecialZNLuboš Svoboda
1212Šumná Ps12ZNLuboš Svoboda
1313Kojatice TRAleš Šotkovský
1414Citonice Ps12ZNLuboš Svoboda
1515Běhařovice SpecialZNLuboš Svoboda
1616Třebelovice TRJosef Bulíček
1717Únanov SpeciálZNMarek Laitner
1818Újezd Ps12ZNLuboš Svoboda
1919Police TRPavel
2021Kojatice PS 12TRAleš Šotkovský
2122Újezd SpecialZNLuboš Svoboda
2223Běhařovice Ps12ZNLuboš Svoboda
2324Únanov PS 12ZNMarek Laitner
2425Police TRPavel
2530Lesná SpecialZNLuboš Svoboda
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. JeřmaniceLI
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. StrýčkoviceDO
01. 08. LoukovKM
02. 08. MochtínKT
02. 08. ZahnašoviceKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.