Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční pohár Memoriál Miroslava Grygaříka Kdy: 22. 06. 2018 21:30
Kontakt:   Telefon:  732200318
Začátek rezervace: 19. 05. 2018 11:00 Konec rezervace: 22. 06. 2018 21:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rožnov pod Radhoštěm Tylovice mužiVSStanislav Gajdůšek
22Krhová VSHarry
33Lešná mužiVSHarry
44Jasenice mužiVSHarry
55Starojická Lhota MužiNJAleš Hadaš
66Dolní Bečva ženyVSKristy
77Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
88Loukov ženyKMmarta
99Lešná VSHarry
1010Hrachovec VSEvžen Knebl
1111Starojická Lhota ŽenyNJAleš Hadaš
1212Dolní Bečva mužiVSKristy
1313Bernartice nad Odrou mužiNJTereza
1414Valašská Polanka MužiVSDavid Kovář
1515Prostřední Bečva MužiVSPavel Růčka
1616Starý Jičín ženyNJTereza
1717Choryně ženyVSSabina Trlifajová
1818Valašská Bystřice MužiVSMartin
1919Lužná ženyVSRoman Čokavec
2020Velká Lhota ženyVSKristýna Pavelcová
2121Poruba mužiPRMartin
2222Lužná mužiVSRoman Čokavec
2323Poruba ženyPRMarcela Svobodová
2424Velká Lhota VSKristýna Pavelcová
2525Veselá DVSJaroslav Škrobák
2626Loučka VSJosef Kundrát
2727Hustopeče nad Bečvou Muži PRPavel Ryšavý
2828Veselá AVSJaroslav Škrobák
2929Ratiboř VSJakub Grygařík
3030Nový Hrozenkov VSMatěj Valíček
3131Veselá BVSJaroslav Škrobák
3233Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
3334Pržno ženyVSHana Adámková
3435Petřkovice NJJiří Šindler
3537Leskovec MužiVSLukáš Smolík
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. HonezovicePJ
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
13. 07. VšekaryDO
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. PřílepyKM
03. 08. ZahorčiceKT
03. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. KostelecTC
10. 08. NětčiceKM
11. 08. ValšovicePR
17. 08. MokroušePJ
17. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
18. 08. BukováPJ
24. 08. KarolínKM
24. 08. VranovicePB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.