Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční pohár Memoriál Miroslava Grygaříka Kdy: 22. 06. 2018 21:30
Kontakt:   Telefon:  732200318
Začátek rezervace: 19. 05. 2018 11:00 Konec rezervace: 22. 06. 2018 21:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rožnov pod Radhoštěm Tylovice mužiVSStanislav Gajdůšek
22Krhová VSHarry
33Lešná mužiVSHarry
44Jasenice mužiVSHarry
55Starojická Lhota MužiNJAleš Hadaš
66Dolní Bečva ženyVSKristy
77Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
88Loukov ženyKMmarta
99Lešná VSHarry
1010Hrachovec VSEvžen Knebl
1111Starojická Lhota ŽenyNJAleš Hadaš
1212Dolní Bečva mužiVSKristy
1313Bernartice nad Odrou mužiNJTereza
1414Valašská Polanka MužiVSDavid Kovář
1515Prostřední Bečva MužiVSPavel Růčka
1616Starý Jičín ženyNJTereza
1717Choryně ženyVSSabina Trlifajová
1818Valašská Bystřice MužiVSMartin
1919Lužná ženyVSRoman Čokavec
2020Velká Lhota ženyVSKristýna Pavelcová
2121Poruba mužiPRMartin
2222Lužná mužiVSRoman Čokavec
2323Poruba ženyPRMarcela Svobodová
2424Velká Lhota VSKristýna Pavelcová
2525Veselá DVSJaroslav Škrobák
2626Loučka VSJosef Kundrát
2727Hustopeče nad Bečvou Muži PRPavel Ryšavý
2828Veselá AVSJaroslav Škrobák
2929Ratiboř VSJakub Grygařík
3030Nový Hrozenkov VSMatěj Valíček
3131Veselá BVSJaroslav Škrobák
3233Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
3334Pržno ženyVSHana Adámková
3435Petřkovice NJJiří Šindler
3537Leskovec MužiVSLukáš Smolík
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 10. Kulturní Dům Dlouhá LhotaMB
03. 11. Velké Hamry - kulturní důmJN
10. 11. Areál PlazaPM
08. 12. Český RudolecJH
15. 12. Kuřim, parkoviště u TOS KuřimBO
15. 12. Prosetín - fotbalové hřištěCR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.