Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ Kdy: 22. 07. 2017 11:00
Kontakt:   Jiří Šlezingr Telefon:  +420 774 183 351
Začátek rezervace: 09. 07. 2017 20:00 Konec rezervace: 21. 07. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Kunčice DUOIvan Felkl
22Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
33Lhotky SportZRMartin Ondra
44Čeperka NPALeoš Kříž
55Oponešice TRMartin Ondra
66Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
77Prchalov  NJHonza Adamec
88Babice  VSHonza Adamec
99Velké Hoštice  OPHonza Adamec
1010Chrášťany  LTHonza Adamec
1111Pasohlávky  BVHonza Adamec
1212Bohdalín  PEHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice BUOAdam Nádvorník
1414Chářovice BNMartin Ondra
1515Plumlov  PVHonza Adamec
1616Letohrad JeleniUOMartin Ondra
1717Olešná  HBHonza Adamec
1818Stará Říše  JIHonza Adamec
1919Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
2020Krasonice JILukáš Pivonka
2121Trnava  TRHonza Adamec
2222Louňovice pod Blaníkem BNMartin Ondra
2323Bašnice  JCHonza Adamec
2424Lavičky  ZRHonza Adamec
2525Chotěmice TAPatrik Baláž
2626Chrastavec SYJakub Šudoma
2727Obrubce  MBHonza Adamec
2828Rohovládova Bělá PAHonza Volejník
2929Zlatá Olešnice  JNHonza Adamec
3030Mladoňovice  TRHonza Adamec
3131Únětice  PJHonza Adamec
3232Hrobice  PAHonza Adamec
3333Míchov BKMartin Koutný
3435Radostín nad Oslavou  ZRHonza Adamec
3536Moravany  PAHonza Adamec
3637Čikov  TRHonza Adamec
3738Svídnice CRDavid Netolický
3839Dubenec TUMartínek z Dubence
3940Letohrad - Kunčice "B"UOLáďa Sýkora
4041Nemrlov SUJan Navrátil
4142Choustníkovo Hradiště TUHonza Seneta
4243Trnov RKdavid rohlena
4344Zderaz ACRJan Tměj
4445Babice VSDalibor Plesník
4546Touchovice LNLucie Hajmová
4647Velký Třebešov NAHonza Pajer
4748Jeníkovice HKMatěj Potůček
4849Novosedly STBohuslav Chval
4958Malá Skála JNRadek Havelka
5059Pšánky HKJakub Doskočil
5160Myštěves HKVeronika Borůvková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Červená UOadus
22Chrášťany  LTHonza Adamec
33Stará Říše  JIHonza Adamec
44Libuň  JCHonza Adamec
55Dvorce  TAHonza Adamec
66Louňovice pod Blaníkem  BNHonza Adamec
77Radíkov  PRHonza Adamec
88Skrochovice  OPHonza Adamec
99Rokytno PAMartin Ondra
1010Benešov u Semil  SMHonza Adamec
1111Nepomuky UOKateřina Krudencová
1212Letohrad - Orlice UORomana Motlová
1313Myštěves HKVeronika Borůvková
1414Dlouhá Ves RKPepa Malý
1515Dolní Přím HKSDH Dolní Přím
1616Touchovice LNLucie Hajmová
1717Trnov RKdavid rohlena
1818Hrobice PAjan pleskot
1919Holice PAVeronika Janusová
2020Letohrad - Kunčice BUORadka Pavelková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 04. Chropyně, fotbalové hřištěKM
28. 04. Pocinovice, koupalištěDO
28. 04. LhoticeTR
28. 04. U požární Nádrže MedlovKM
29. 04. Fotbalové hřiště Široká NivaBR
29. 04. KunoviceUH
29. 04. Areál SDH na letištiTR
05. 05. Horní KrutyKO
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
05. 05. Dostihový areál SlušoviceZL
05. 05. LudéřovOL
05. 05. KalištěJI
05. 05. DalešiceJN
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Na koupališti, SlepoticePA
12. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
12. 05. CizkrajovJH
12. 05. Trénink. areál Horní KameniceDO
12. 05. Velké MeziříčíZR
12. 05. Vrchoslavice- hřištěPV
12. 05. Krásná VesMB
12. 05. Noční útočení v JZD - SloupPZ
12. 05. Krásná VesMB
18. 05. Odry za železářstvím OravaNJ
19. 05. Fotbalové hřiště, Roh. BěláPA
19. 05. KosmonosyMB
19. 05. Ves TouškovPJ
19. 05. Jasenice u VMVS
19. 05. ŠkodějovSM
20. 05. RadimoviceLI
20. 05. ŽernovníkBK
20. 05. KrasoniceJI
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Český RudolecJH
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
01. 06. KvětinovHB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.