Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ Kdy: 29. 07. 2018 09:30
Kontakt:   Jiří Šlezingr Telefon:  +420 774 183 351
Začátek rezervace: 15. 07. 2018 20:00 Konec rezervace: 27. 07. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Kunčice DUOTomáš Valda
22Rohovládova Bělá PATomáš Valda
33Trnov RKTomáš Valda
44Vřesovice HOMartina Šarová
55Oponešice TRHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Petrovice  BTRHonza Adamec
88Velké Hoštice OPHonza Adamec
99Myštěves HKJosef Vašina
1010Krotějov SportTAPořadatelé Pořadatelé
1111Pasohlávky BVHonza Adamec
1212Letohrad - Kunčice  BUOHonza Adamec
1313Moravany PAPořadatelé Pořadatelé
1414Chotěmice TAHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Olešná HBHonza Adamec
1717Letohrad JeleniUOHonza Adamec
1818Únětice PJHonza Adamec
1919Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
2020Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2121Mladoňovice TRHonza Adamec
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Nevcehle JIHonza Adamec
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Čikov TRHonza Adamec
2626Obrubce MBHonza Adamec
2727Kynice HBTomáš Francl
2828Zahorčice STHonza Adamec
2929Stradouň UOSDH Stradouň
3030Radostín nad Oslavou ZRHonza Adamec
3131Pšánky HKHonza Adamec
3232Zlatá Olešnice JNHonza Adamec
3333Hrabišín SULinda Marešová
3434Dubenec TUMartínek z Dubence
3535Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
3637Zderaz CRJan Tměj
3738Bohuslavice NAPepa Malý
3839Krasonice JILukáš Pivonka
3940Čechtín TRMarek Vaněk
4041Tatobity SMJaroslav Kudrnáč
4142Záchlumí UOJan Divíšek
4243Malá Skála JNMatěj Masný
4344Zderaz CCRJan Tměj
4445Zeměchy LNDaniel Pechouš
4547Krásná Ves MBJan Macoun
4648Čeperka PALeoš Kříž
4750Košťálov SMLenka Poloprutská
4851Bystřec UOŠtěpán Hrdina

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Orlice UORomana Motlová
22Stará Říše JIHonza Adamec
33Libuň JCHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Dvorce TAHonza Adamec
66Olešná HBHonza Adamec
77Skrochovice OPPořadatelé Pořadatelé
88Hrobice  ExplosiaPAHonza Adamec
99Katusice MBDenisa Boháčková
1010Trnov RKdavid rohlena
1111Malé Hoštice OPKlára Konečná
1212Nepomuky UOMartin Valda
1313Dlouhá Ves RKPepa Malý
1414Letohrad - Kunčice UOMichaela Kocúrová
1515Košťálov SMLenka Poloprutská
1616Markvartovice OPPetr Glogar
1717Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
1818Malá Skála BJNJan Macoun
1919Letohrad - Kunčice BUORadka Pavelková
2020Myštěves HKVeronika Borůvková
2121Nové Dvory LTDaniel Pechouš
2222Jeřmanice LIJan Kühnel
2330Radíkov PRMagdaléna Hlavová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 04. Němčice n/H Fotbalové hřištěPV
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Medlov u Požární NádržeKM
28. 04. HřištěBR
28. 04. KunoviceUH
28. 04. Hasičský areál Na LetištiTR
01. 05. zkušební soutěžTC
01. 05. Trnava u ZlínaZL
04. 05. Horní KrutyKO
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
04. 05. KalištěJI
04. 05. LudéřovOL
04. 05. LukovZL
04. 05. LukovZL
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. BojkoviceUH
08. 05. Hradec u StodaPJ
08. 05. Břevenec HřištěOL
10. 05. Svatý Jiří, areál Pod BorovicíUO
10. 05. Slepotice, na koupalištiPA
11. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
11. 05. Kostelec, náhradní hřištěTC
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
12. 05. Mikulovice hřištěZN
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. LoučanyOL
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. hřiště DomamilTR
25. 05. Bor, náhradní hřištěTC
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. HeřmanečJH
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Hřiště SoběsukyKM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
26. 05. Dolní NěmčiceJH
26. 05. MyslibořiceTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.