Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ Kdy: 27. 07. 2019 11:00
Kontakt:   Jiří Šlezingr Telefon:  +420 774 183 351
Začátek rezervace: 13. 07. 2019 19:00 Konec rezervace: 27. 07. 2019 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Trnava TRHonza Adamec
22Renmotor Jinolice RenmotorJCPořadatelé Pořadatelé
33Vřesovice HOHonza Adamec
44Čikov TRPořadatelé Pořadatelé
55Loučany OLHonza Adamec
66Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
77Prchalov NJHonza Adamec
88Dubenec TUHonza Adamec
99Velké Hoštice OPHonza Adamec
1010Pasohlávky BOHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Hrabůvka PRPořadatelé Pořadatelé
1313Trnov RKPořadatelé Pořadatelé
1414Lavičky ZRHonza Adamec
1515Bašnice JCPořadatelé Pořadatelé
1616Plumlov PVHonza Adamec
1717Mladoňovice TRHonza Adamec
1818Olešná HBHonza Adamec
1919Letohrad - Kunčice UOPořadatelé Pořadatelé
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Zahorčice STHonza Adamec
2222Pšánky HKPořadatelé Pořadatelé
2323Novosedly STHonza Adamec
2424Krotějov SportTAHonza Adamec
2525Stará Říše JIPořadatelé Pořadatelé
2626Obrubce MBHonza Adamec
2727Letohrad - Jeleni JeleniUOHonza Adamec
2828Tatobity SMHonza Adamec
2929Bystřec UOŠtěpán Hrdina
3030Krásná Ves MBJan Macoun
3131Hrabišín SURoman Jírů
3232Jílové u Držkova JNTomáš Palme
3333Míchov BKTomáš Minařík
3434Touchovice LNMiloš Zeman
3535Kynice HBTomáš Francl
3636Morašice CRJiří Škodný
3737Horní Třešňovec UOMarkéta Jelínková
3838Čeperka PARadovan Bludský
3939Myštěves HKJaromír Rosůlek
4040Moravany PAHonza Louža
4141Olešnice OLLukáš Hampl
4242Choltice PALeoš Kříž
4343Sychotín BKDavid Sedlák
4444Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
4547Zlatá Olešnice JNMichal Čermák
4648Košťálov SMTomáš Tulach
4749Záchlumí UOJan Divíšek
4850Dlouhoňovice UOMartin Hynek
4951Frýdštejn JNMartin Bušek
5052Černčice NAPepa Malý
5153Seč CRFilip Kružík
5255Rohovládova Bělá PAVáclav Kmoníček
5356Horní Čermná UOPavel Suldovský
5457Starý Jičín NJFilip Simper

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Malé Hoštice OPPořadatelé Pořadatelé
23Dlouhá Ves RKHonza Adamec
34Sloup PZHonza Adamec
45Košťálov SMHonza Adamec
56Olešná HBHonza Adamec
67Letohrad - Orlice UOMichaela Vacková
78Dětkovice VYBarbora
89Nepomuky UOKateřina Krudencová
910Nevcehle JIJakub Jeřábek
1011Renmotor Jinolice RenmotorJCEliška Rosůlková
1112Hrobice EXPLOSIAPABarbora Pilná
1213Myštěves HKVeronika Borůvková
1314Kosmonosy MBDominika Pecháčková
1415Chotíkov PSMonča
1516Letohrad - Kunčice CUOMichaela Kocúrová
1617Horní Třešňovec UOMarkéta Jelínková
1718Katusice MBDenisa Boháčková
1819Trnov RKdavid rohlena
1920Česká Bělá HBKateřina Dipoldová
2021Malá Skála BJNAndrea Vavřichová
2130Stará Říše JIPořadatelé Pořadatelé
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.