Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ Kdy: 28. 07. 2019 09:30
Kontakt:   Ing. Ondřej Pokorný Telefon:  +420733265840
Začátek rezervace: 14. 07. 2019 19:00 Konec rezervace: 28. 07. 2019 09:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Široký Důl SYPořadatelé Pořadatelé
22Novosedly STHonza Adamec
33Vřesovice HOHonza Adamec
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Loučany OLHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Dubenec TUHonza Adamec
99Velké Hoštice OPHonza Adamec
1010Pasohlávky BOHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Stará Říše JIHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice UOHonza Adamec
1414Lavičky ZRHonza Adamec
1515Bašnice JCPořadatelé Pořadatelé
1616Plumlov PVHonza Adamec
1717Mladoňovice TRHonza Adamec
1818Olešná HBHonza Adamec
1919Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Zahorčice STHonza Adamec
2222Myštěves HKPořadatelé Pořadatelé
2323Renmotor Jinolice RenmotorJCPořadatelé Pořadatelé
2424Krotějov SportTAHonza Adamec
2525Čikov TRHonza Adamec
2626Obrubce MBHonza Adamec
2727Letohrad - Jeleni JeleniUOHonza Adamec
2828Tatobity SMHonza Adamec
2929Stradouň UOSDH Stradouň
3030Morašice CRJiří Škodný
3131Sychotín BKDavid Sedlák
3232Bystřec UOŠtěpán Hrdina
3333Horní Třešňovec UOMarkéta Jelínková
3434Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
3535Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
3636Moravany PAHonza Louža
3737Touchovice LNMiloš Zeman
3838Jílové u Držkova JNMichal Štěpán
3939Pšánky HKPořadatelé Pořadatelé
4040Zderaz BCRJan Tměj
4141Rohovládova Bělá PAVáclav Kmoníček
4242Kynice HBTomáš Francl
4343Hrabišín SURoman Jírů
4444Čeperka PAŠárka
4545Zderaz CRJan Tměj
4646Krásná Ves MBJan Macoun
4747Trnov RKdavid rohlena
4849Zlatá Olešnice JNMichal Čermák
4950Zderaz CCRJan Tměj
5051Košťálov SMTomáš Tulach
5152Záchlumí UOJan Divíšek
5253Dlouhoňovice UOMartin Hynek
5354Frýdštejn JNMartin Bušek
5455Černčice NAPepa Malý
5556Horní Čermná UOPavel Suldovský
5657Seč CRFilip Kružík
5758Starý Jičín NJFilip Simper
5859Bílý Potok JEJiří Urban
5962Oldřiš SYJakub Střítežský

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIHonza Adamec
22Malé Hoštice OPPořadatelé Pořadatelé
33Dlouhá Ves RKHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Košťálov SMHonza Adamec
66Olešná HBHonza Adamec
77Myštěves HKVeronika Borůvková
88Letohrad - Orlice UOMichaela Vacková
99Renmotor Jinolice RenmotorJCHana Jarolímková
1010Nevcehle JISabina Maštalířová
1111Dětkovice VYBarbora
1212Nepomuky UOKateřina Krudencová
1313Katusice MBDenisa Boháčková
1414Hrobice ExplosiaPAKateřina Menšlová
1515Markvartovice OPPetr Glogar
1616Horní Třešňovec UOMarkéta Jelínková
1717Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
1818Trnov RKdavid rohlena
1919Chotíkov PSMonča
2020Nedvězí SYAdéla Černíková
2121Malá Skála BJNAndrea Vavřichová
2222Česká Bělá HBKateřina Dipoldová
2324Kosmonosy MBDominika Pecháčková
2427Letohrad - Kunčice CUOMichaela Kocúrová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. Chlum u TřeboněJH
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. Bor, náhradní hřištěTC
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.