Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Lhotice

Pozvánka | Obnovit
Kde: Soutěž v požárním útoku Kdy: 28. 04. 2018 13:00
Kontakt:   František Ondrák Telefon:  607684550
Začátek rezervace: 07. 04. 2018 13:00 Konec rezervace: 27. 04. 2018 13:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Lhotice, PS12Třebíč Laďa Jánský
2. Menhartice, PS12Třebíč Pavel Ellinger
3. Blatnice, Třebíč SDH Blatnice
4. Kostníky, Třebíč Martin Puchnar
5. Police, Třebíč Pavel
6. Černín, Znojmo Jiří Veselý
7. Rácovice, Třebíč Martin Fiala
8. Dešná, B,PS 12Jindřichův Hradec Aleš Coufal
9. Kojatice, Třebíč Aleš Šotkovský
10. Kostníky, PS 12Třebíč Martin Puchnar
11. Cizkrajov, Jindřichův Hradec Martina Brůžková
12. Mysletice, Jihlava Stanislav Dolský
13. Police, Třebíč Pavel
14. Dešná, BJindřichův Hradec Aleš Coufal
15. Lhotice, Třebíč Laďa Jánský
16. Kojatice, PS 12Třebíč Aleš Šotkovský
17. Mysletice, PS12Jihlava Stanislav Dolský
18. Kostníky, Ženy Třebíč DankaKa
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30. Třebelovice, Třebíč Josef Bulíček
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 04. Pocinovice, koupalištěDO
28. 04. LhoticeTR
28. 04. U požární Nádrže MedlovKM
29. 04. Fotbalové hřiště Široká NivaBR
29. 04. KunoviceUH
29. 04. Areál SDH na letištiTR
05. 05. Horní KrutyKO
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. MyštěvesHK
05. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
05. 05. Dostihový areál SlušoviceZL
05. 05. LudéřovOL
05. 05. KalištěJI
05. 05. DalešiceJN
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Na koupališti, SlepoticePA
12. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
12. 05. SvijanyLI
12. 05. CizkrajovJH
12. 05. Trénink. areál Horní KameniceDO
12. 05. Velké MeziříčíZR
12. 05. Vrchoslavice- hřištěPV
12. 05. Krásná VesMB
12. 05. Sloup (noční)PZ
12. 05. Krásná VesMB
13. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
18. 05. Odry za železářstvím OravaNJ
19. 05. Fotbalové hřiště, Roh. BěláPA
19. 05. CetenovLI
19. 05. KosmonosyMB
19. 05. Ves TouškovPJ
19. 05. Jasenice u VMVS
19. 05. ŠkodějovSM
20. 05. RadimoviceLI
20. 05. ŽernovníkBK
20. 05. KrasoniceJI
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Český RudolecJH
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.