Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Soutěž v požárním útoku Kdy: 28. 04. 2018 13:00
Kontakt:   František Ondrák Telefon:  607684550
Začátek rezervace: 07. 04. 2018 13:00 Konec rezervace: 27. 04. 2018 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lhotice PS12TRLaďa Jánský
22Menhartice PS12TRPavel Ellinger
33Blatnice TRSDH Blatnice
44Kostníky TRMartin Puchnar
55Police TRPavel
66Černín ZNJiří Veselý
77Rácovice TRMartin Fiala
88Dešná B,PS 12JHAleš Coufal
99Kojatice TRAleš Šotkovský
1010Kostníky PS 12TRMartin Puchnar
1111Cizkrajov JHMartina Brůžková
1212Mysletice JIStanislav Dolský
1313Police TRPavel
1414Dešná BJHAleš Coufal
1515Lhotice TRLaďa Jánský
1616Kojatice PS 12TRAleš Šotkovský
1717Mysletice PS12JIStanislav Dolský
1818Kostníky Ženy TRDankaKa
1919Černín PS12ZNJiří Veselý
2030Třebelovice TRJosef Bulíček
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 07. ZahorčiceST
22. 07. PravčiceKM
22. 07. SvésedliceOL
22. 07. PaměticeBK
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
03. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
04. 08. FrahelžJH
04. 08. MeziříčkoZR
04. 08. DražejovST
04. 08. Milotice nad BečvouPR
04. 08. Slavětín, Hasičský areálOL
04. 08. HrachovecVS
04. 08. OldřišovOP
04. 08. Náměšť na HanéOL
04. 08. Zdislavice-Sokolská zahradaKM
04. 08. VítoniceKM
04. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Střítež nad LudinouPR
05. 08. Vrbno pod Pradědem, MnichovBR
05. 08. LitovanyTR
05. 08. ChýnovTA
05. 08. Pavlov hasičský areálSU
05. 08. Radostín nad OslavouZR
05. 08. Podhradní LhotaKM
05. 08. SedlejovJI
11. 08. BechovMB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.