Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: areál za Domem s pečovatelskou službou Kdy: 14. 09. 2019 13:00
Kontakt:   gajdos.michal@seznam.cz Telefon:  775417867
Začátek rezervace: 14. 08. 2019 18:00 Konec rezervace: 14. 09. 2019 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lipová-lázně mužiJEJan Urban
22Stará Ves BRJíří Skopal
33Široká Niva BRLucie Čapková
44Vrbno pod Pradědem mužiBRJendelín Urban
55Velké Kunětice JERoman Varga
67Bernartice mužiJEMarek Samolej
78Suchá Rudná mužiBREdita Barčíková
89Leskovec nad Moravicí BRLucie Čapková
910Břidličná BRJíří Skopal
1011Karlovice BREdita Barčíková
1112Janovice BRJíří Skopal
1213Milotice nad Opavou BRDavid Dvorský
1314Široký Brod Muži AJERoman Muzikant
1415Sádek OPDušan Gregořica
1516Zátor BRMartin Suhaj
1617Jamnice OPDominik
1718Široký Brod Muži BJERoman Muzikant

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Leskovec nad Moravicí BRLucie Čapková
22Karlovice ženyBREdita Barčíková
33Velké Kunětice JERoman Varga
44Vrbno pod Pradědem ženyBRJendelín Urban
55Široká Niva BRLucie Čapková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
14. 06. PozděchovVS
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. KřekovZL
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. Slapy u TáboraTA
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. Újezd - HřištěDO
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Hoděmyšl - fotbalové hřiště TJPB
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. LabuťTC
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. MníšekJH
11. 07. Kamenice nad LipouPE
11. 07. KalištěJI
11. 07. Bílovice (PV)PV
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. Lom u TachovaTC
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
18. 07. Nahý Újezdec, náhradní hřištěTC
18. 07. Nevšová - JLNSZL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.