Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: areál za Domem s pečovatelskou službou Kdy: 17. 09. 2022 13:00
Kontakt:   SDH Lipová – lázně Telefon:  775417867
Začátek rezervace: 17. 08. 2022 18:00 Konec rezervace: 17. 09. 2022 13:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lipová-lázně mužiJEHasičská liga Praděd
22Stará Ves BRMiroslava Paulerová
33Vrbno pod Pradědem BRLucie Čapková
44Široká Niva BRLucie Čapková
55Chlebičov OPVít Ciminga
66Velké Kunětice JERoman Varga
77Suchá Rudná MužiBRČÁVESS
88Karlovice MužiBRČÁVESS
910Sádek OPDušan Gregořica
1011Široký Brod AJEMilan Smékal
1112Zátor BRJaromír Wysoglad
1214Široký Brod BJEMilan Smékal
1315Andělská Hora BRMichal Kugler
1416Andělská Hora Valšov MuzizBRMichal Kugler

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Karlovice BREdita Barčíková
23Široká Niva BRLucie Čapková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 04. ZaječovBE
27. 04. Kasárny, DomažliceDO
27. 04. SalašUH
27. 04. Medlov-areal TJ-u vodní nádržeKM
27. 04. neplatná soutěžKM
28. 04. Široká Niva-fotbalové hřištěBR
28. 04. KunoviceUH
01. 05. TrnavaZL
04. 05. Stráž, dětské hřištěTC
04. 05. SmidaryHK
04. 05. Říčany u BrnaBO
04. 05. Stýskaly, hřištěPS
04. 05. MorkoviceKM
04. 05. Nebílovy - hasičská dráhaPJ
04. 05. Bezděčí u TrvánkySY
04. 05. MerklínPJ
04. 05. Chropyně fotb. HřištěKM
04. 05. Vlkoš - fotb. hřištěHO
04. 05. SmidaryHK
04. 05. LudéřovOL
05. 05. VladislavTR
05. 05. Ploukonice, areál u JizerySM
05. 05. SkalicePB
08. 05. Houdkovice - sportovní areálRK
08. 05. HradecPJ
11. 05. Hasičská zbrojnicePV
11. 05. ČastohosticeTR
11. 05. Kokašice, f.hřiště -2 dráhyTC
11. 05. Valšov-fotbalové hřištěBR
11. 05. DoubravaMB
11. 05. BřevenecOL
11. 05. Jindřichův Hradec, areál HZSJH
11. 05. SeloutkyPV
11. 05. Svatobořice - hasičský areálHO
12. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
12. 05. MyslibořiceTR
18. 05. Brod n. Tichou, hřiště -2dráhyTC
18. 05. Kosmonosy - BechovMB
18. 05. Ves TouškovPJ
19. 05. RadimoviceLI
19. 05. ŽernovníkBK
25. 05. Dalešice hřiště u JZDTR
25. 05. BechovMB
25. 05. NevřeňPS
25. 05. HeřmanečJH
26. 05. LibuňJC
26. 05. BystřecUO
26. 05. SenetářovBK
26. 05. KrasoniceJI
26. 05. Planá, stadionTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.