Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Putovní pohár starosty obce ,HL-Praděd Kdy: 16. 09. 2017 13:00
Kontakt:   Michal Gajdoš - starosta SDH Telefon:  775417867
Začátek rezervace: 16. 08. 2017 19:20 Konec rezervace: 15. 09. 2017 03:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Lipová-lázně mužiJEMichal Gajdoš
23Jeseník JEMichal Straka
34Leskovec nad Moravicí BRErika Jelínková
45Vrbno pod Pradědem mužiBRMichal Gajdoš
56Milotice nad Opavou Muži BRPavel Bartoník
67Zátor MužiBRJaromír Wysoglad
78Široký Brod Muži AJERoman Muzikant
89Bílý Potok muži AJEJiří Urban
910Velké Kunětice muzi AJERoman Varga
1011Janovice MužiBRSoňa Kadulová
1112Široký Brod JERoman Muzikant
1213Široká Niva BRŠárka Lýsková
1314Bílý Potok muži BJEJiří Urban
1415Velké Kunětice muži BJERoman Varga
1516Břidličná BRJíří Skopal
1617Stará Ves BRRadim Zobal
1718Karlovice BRDominika Mikulášková
1821Suchá Rudná BRDominika Mikulášková
1927Milotice nad Opavou MuziBRPavel Bartoník

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Široká Niva BRŠárka Lýsková
22Zátor ŽenyBRJaromír Wysoglad
33Bílý Potok ženyJEJiří Urban
44Velké Kunětice JERoman Varga
55Leskovec nad Moravicí ženyBRErika Jelínková
66Janovice ŽenyBRSoňa Kadulová
77Karlovice BRDominika Mikulášková
88Světlá BRLenka Králová
99Vrbno pod Pradědem ženyBRJan Urban
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 05. Křepice, fotbalové hřištěZN
26. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. RadíkovPR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
27. 05. MyslibořiceTR
27. 05. Louka u JemniceTR
27. 05. Svoboda - Hasičské hřištěOP
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Křížkový ÚjezdecPH
02. 06. Koupaliště, HlubokáDO
02. 06. Horní TřešňovecUO
02. 06. Vémyslice, u koupalištěZN
02. 06. Chlum u TřeboněJH
02. 06. ČelákovyPJ
02. 06. HeřmanečJH
02. 06. Pasohlávky, hřištěBV
02. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. JeřmaniceLI
02. 06. Blatnice - fotba. hřištěHO
02. 06. Hasičský areál Kravaře,TyršovaOP
02. 06. JeřmaniceLI
03. 06. VyškovVY
03. 06. Velké KarloviceVS
03. 06. BystřecUO
03. 06. Černín, u Bieglerova mlýnaZN
03. 06. ČikovTR
03. 06. VýčapyTR
03. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
08. 06. LeskovecVS
09. 06. SychrovMB
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. HalámkyJH
09. 06. JaseniceTR
09. 06. Milotice n.O. fotbalové hřištěBR
09. 06. Fotbalové hřiště, SrchPA
09. 06. RadslaviceVY
09. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. PříšoviceLI
09. 06. Ratíškovice - fotba. hřištěHO
09. 06. Velké HamryJN
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
09. 06. Hrubá Vrbka na návsi u zvoniceHO
09. 06. DešnáJH
09. 06. ZádveřiceZL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.