Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Litenčice

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž Kdy: 22. 09. 2018 20:30
Kontakt:   Miroslav Ovečka Telefon:  739487647
Začátek rezervace: 09. 09. 2018 12:00 Konec rezervace: 21. 09. 2018 20:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Litenčice, mužiKroměříž mirrao
2. Morkovice, mužiKroměříž mirrao
3. Chvalnov, mužiKroměříž mirrao
4. Hoštice, mužiKroměříž mirrao
5. Litenčice, ženyKroměříž mirrao
6. Přílepy, mužiKroměříž mirrao
7. Karolín, mužiKroměříž mirrao
8. Křenovice, mužiPřerov mirrao
9. Morkovice, ženyKroměříž mirrao
10. Dětkovice, mužiVyškov mirrao
11. TAG Zahnašovice, mužiKroměříž mirrao
12. Počenice, ženyKroměříž mirrao
13. Hrabůvka, mužiPřerov mirrao
14. Dětkovice, ženyVyškov mirrao
15. Pravčice, B mužiKroměříž mirrao
16. Počenice, mužiKroměříž mirrao
17. TAG Zahnašovice, ženyKroměříž mirrao
18. Nětčice, ženyKroměříž Petra Plachá
19. Karolín, ženyKroměříž Marek Plaček
20. Racková, Zlín SDHRacková
21. Soběsuky, Kroměříž Piska Jan
22. Mysločovice, Zlín SDH Mysločovice
23. Tučapy, Kroměříž René Jašek
24. Soběsuky, Kroměříž Piska Jan
25. Chropyně, Kroměříž Vladislav Sedlařík
26. Zborovice, Kroměříž Roman Jakša
27. Jasenice, Vsetín Lukáš Komender
28. Doloplazy, Prostějov René Běhal
29. Zborovice, ženyKroměříž mirrao
30. Roštění, Kroměříž Michal Tomaník
31. Vrbka, mužiKroměříž Viliam Pospíšil
32. Brusné, Kroměříž Martin Šťastný
33. Zdislavice, Kroměříž Radek Šťastný
34. Lukov, mužiZlín Tomas Nedbálek
35. Hoštice, Drink Team 35+Kroměříž Antonín Novák
36. Pohořelice, ženyZlín Jana Forbelská
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
41.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
42.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
43.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
44.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
45.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 09. Areál SDH VřesinaOP
21. 09. Dolní BečvaVS
22. 09. Kostelec n/Č lesyKO
22. 09. Benešov u SemilSM
22. 09. ŽihobceKT
22. 09. Chropyně-fotbalové hřištěKM
22. 09. Chlum u TřeboněJH
22. 09. Český RudolecJH
22. 09. SoběsukyPV
22. 09. SŠ Rooseveltova 472, OlomoucOL
22. 09. SŠ polytech. Rooseveltova 472OL
22. 09. Radslavice (okr. Vyškov)VY
22. 09. Police - zámecký areálTR
22. 09. LitenčiceKM
28. 09. Česká BěláHB
29. 09. BřidličnáBR
29. 09. Požární Nádrž HošticeKM
29. 09. MarkvarecJH
29. 09. PloukoniceSM
30. 09. HenčlovPR
06. 10. U kačárny, RokytnoPA
06. 10. Hřiště nad Novou VsíDO
07. 10. Hasičské hřiště TřebeloviceTR
13. 10. ChlumčanyPJ
13. 10. Areal SDH Podhradní LhotaKM
10. 11. Areál PlazaPM
15. 12. Kuřim, parkoviště u TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.