Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár obce Litovany Kdy: 04. 08. 2019 10:00
Kontakt:   Bělíček Miloš Telefon:  728647303
Začátek rezervace: 21. 07. 2019 10:00 Konec rezervace: 04. 08. 2019 09:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Čikov TROndřej Lukeš
22Blatnice TRSDH Blatnice
33Litovany TRPetra Mezírková
44Budíkovice TRSDH Budíkovice
55Kamenná TRJakub Procházka
66Myslibořice TRRoman Benda
77Výčapy ATRMichal Svoboda
88Čechtín TRMarek Vaněk
99Kojatín TRMarie
1010Černín ZNJiří Veselý
1111Příložany TRMichal Machálek
1212Bransouze TRMartin Caha
1313Kouty PTRJan Neuman
1414Heraltice TRMatěj Hroch
1515Sokolí TRLudvík Tvarůžek
1618Výčapy BTRVítězslav Javůrek
1730Rácovice TROndřej Šťastný

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jakubov u Moravských Budějovic TRRoman Benda
22Myslibořice TRRoman Benda
33Radonín TRRoman Benda
44Budišov TRŽaneta Slabá
55Nárameč TRMichal Machálek
66Čechtín TRMája Horká
77Výčapy TRVít Svoboda
88Vladislav TRJan Havlena
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.