Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Kdy: 25. 05. 2024 10:00
Kontakt:   Roman Vejvoda Telefon:  721823560
Začátek rezervace: 21. 04. 2024 10:00 Konec rezervace: 25. 05. 2024 10:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Litovany starší BTRRoman Benda
22Trnava mladší DTRMarkéta Cahová
34Trnava mladší CTRMarkéta Cahová
45Litovany starší ATRRoman Benda
56Jaroměřice nad Rokytnou Mladší ATRSDH Jaroměřice nad Rokytnou
67Trnava mladší BTRMarkéta Cahová
78Ratiboř VSJakub Adámek
810Trnava mladší ATRMarkéta Cahová
911Jaroměřice nad Rokytnou Mladší BTRSDH Jaroměřice nad Rokytnou
1013Trnava starší CTRMarkéta Cahová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
01. 06. Bor, náhradní hřiště; 2dráhyTC
01. 06. KojeticeTR
01. 06. NepomukyUO
01. 06. Sovenice/ChocnějoviceMB
01. 06. Dobřínsko, hřištěZN
01. 06. JabloňovZR
01. 06. Pasohlávky, fotbalové hřištěBO
01. 06. KvětinovHB
02. 06. LipníkTR
02. 06. Okresní koloUH
02. 06. VítoniceKM
02. 06. BrníčkoSU
02. 06. Libice nad DoubravouHB
02. 06. Horní TřešňovecUO
02. 06. JabloňanyBK
02. 06. NetínZR
02. 06. VýčapyTR
07. 06. Kněžice - areal SDH za kinemTR
07. 06. LeskovecVS
07. 06. Zátor - fotbalové hřištěBR
07. 06. ProvodovicePR
08. 06. BozkovSM
08. 06. ChotětovMB
08. 06. Černošín, f. hřiště; 2 dráhyTC
08. 06. Počenice - Fotbalové hřištěKM
08. 06. BUDÍNSKÉ CVIČIŠTĚPB
08. 06. SychrovMB
08. 06. SečCR
08. 06. Milotice nad Opavou , hřištěBR
08. 06. MladečOL
08. 06. Hluboká, koupalištěDO
08. 06. MěrotínOL
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. BřezíDO
08. 06. Aréna ZalužanyPB
08. 06. LhotkyZR
08. 06. OlešniceCB
08. 06. Želechovice - hřištěOL
08. 06. MirošovZL
08. 06. Ratíškovice - fotba.hřištěHO
08. 06. HavloviceTU
08. 06. KarolínKM
08. 06. DešnáJH
08. 06. MirošovZL
08. 06. HavloviceTU
09. 06. ŠtichovicePS
09. 06. Žďírec nad DoubravouHB
09. 06. Kameňák aréna HvozdecBE
09. 06. LavičkyZR
09. 06. SychotínBK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.