Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Nasobůrky

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž Kdy: 01. 10. 2022 19:00
Kontakt:   Jaroslav Šibal Telefon:  775502241
Začátek rezervace: 04. 09. 2022 12:00 Konec rezervace: 01. 10. 2022 15:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Nasobůrky, Olomouc Jaroslav Šibal
2. Kokory, Přerov Libor Daňa
3. Velká Bystřice, Olomouc Ondřej Hlavinka
4. Chořelice, Olomouc Marek Ressler
5. Dětkovice, Prostějov Ladislav Kořínek
6. Kožušany, Olomouc David Kučera
7. Měrotín, Olomouc Patrik Horák
8. Mladeč, Olomouc Radek Hégr
9. Vysoká, Přerov Tomáš Horák
10. Seloutky, Prostějov Ivo Doležel
11. Litenčice, Kroměříž Filip Měrka
12. Ráječek, Šumperk lallin
13. Velká Bystřice, Olomouc Michal Surma
14. Čechy pod Kosířem, Prostějov Jan Menšík
15. Hoštice, Kroměříž Antonín Novák
16. Náměšť na Hané, Olomouc Linda De Roecková
17. Újezd, Olomouc Petr Vrubel
18. Tršice, Olomouc Martin Hluší
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Šumvald, Olomouc Nikola Tylová
2. Blatec, Olomouc Jaroslav Šibal
3. Dětkovice, Prostějov Ladislav Kořínek
4. Seloutky, Prostějov Ivo Doležel
5. Litenčice, Kroměříž Filip Měrka
6. Dub nad Moravou, Olomouc Barbora Paráková
7. Medlov, Olomouc Tomáš Kleibl
8. Újezd, Olomouc Petr Vrubel
9. Tršice, Olomouc Tereza Gärtnerová
10. Ješov, Olomouc Jaroslav Šibal
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
01. 10. Chodová Planá, pivovar - MIMOTC
01. 10. SDH Nová Ves Hřiště nad vsíDO
01. 10. Jiřice u Miroslavi hřištěZN
01. 10. PoděvousyDO
01. 10. NasobůrkyOL
02. 10. hřiště ZbožnovCR
08. 10. PlinkoutOL
08. 10. Areál SDH Podhradní LhotaKM
12. 11. U Hasičů 2058/1 PlzeňPM
19. 11. PohořeliceZL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.