Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Hasičský areál Kdy: 19. 08. 2017 13:15
Kontakt:   Krátký Antonín Telefon:  antonin.kratky@cmste
Začátek rezervace: 05. 08. 2017 20:00 Konec rezervace: 17. 08. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Luboměř NJTomáš Horák
22Tršice OLTomáš Hradil
33Císařov PRLuboš Zatloukal
44Oplocany BETAPRJana Bitalová
55Ludslavice KMVladislav Sedlařík
66Sobíšky PRHonza Balint
77Morkovice KMPavel Krejčí
88Polkovice PRTomáš Mareček
99Čechy PRMartin Školoud
1010Křenovice PRSDH Křenovice
1111Kokory PRTomáš Horák
1212Troubky PRAdmin Přerovská liga PÚ
1313Vrchoslavice PVArnošt Matoušek
1414Oplocany APRMonika Koutná
1515Chropyně KMVladislav Sedlařík
1616Rokytnice PRHana Lašáková
1717Doloplazy PVRené Běhal

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Počenice KMPavel Kunčar
22Trusovice OLTomáš Hradil
33Čechy APRMartin Školoud
44Oplocany PRJana Bitalová
55Polkovice PRJana Zlámalová
66Holešov KroměřížKMBlanka Janálová
77Kojetín  PRMartina Partykova
88Morkovice KMPavel Krejčí
99Čechy BPRMartin Školoud
1010Rokytnice PRHana Lašáková
1111Určice PVvaša mirvald
1212Holešov KroměřížKMBlanka Janálová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 07. Kostelany, hřištěKM
21. 07. LipováPV
21. 07. Cvičiště KojatínTR
21. 07. Medlov, hasičský areálOL
21. 07. Sportovní areál Králíky(noční)UO
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
21. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
21. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
22. 07. ZahorčiceST
22. 07. PravčiceKM
22. 07. SvésedliceOL
22. 07. PaměticeBK
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
03. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
04. 08. FrahelžJH
04. 08. MeziříčkoZR
04. 08. DražejovST
04. 08. Milotice nad BečvouPR
04. 08. Slavětín, Hasičský areálOL
04. 08. HrachovecVS
04. 08. OldřišovOP
04. 08. Náměšť na HanéOL
04. 08. Zdislavice-Sokolská zahradaKM
04. 08. VítoniceKM
04. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Střítež nad LudinouPR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.