Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: VC MHJ PR 2017 - Lobodice Kdy: 18. 08. 2018 13:15
Kontakt:   Krátký Antonín Telefon:  antonin.kratky@cmste
Začátek rezervace: 04. 08. 2018 20:00 Konec rezervace: 17. 08. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Morkovice KMPavel Krejčí
22Kokory Muži PRMichal Pokorný
33Morkovice KMPavel Krejčí
44Polkovice PRTomáš Mareček
55Oplocany PRJana Bitalová
66Soběsuky PVKamila Krychtálková
77Doloplazy PVRené Běhal
89Císařov PRLuboš Zatloukal
910Nenakonice OLBarbora Paráková
1011Ludslavice KMLibor Přikryl
1112Čechy PRAdéla Janků
1213Křenovice VYJara Konečný
1314Olšany u Prostějova Muži PVPatrik Ručil
1431Vrchoslavice PVRadim Janečka
1540Křenovice PRMarek Zavřel

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Polkovice PRTomáš Mareček
22Morkovice KMPavel Krejčí
33Oplocany PRJana Bitalová
44Kojetín  PRMartina Partykova
55Počenice KMPavel Kunčar
66Císařov PRLuboš Zatloukal
77Určice PVvaša mirvald
88Čechy PRAdéla Janků
99Nenakonice OLBarbora Paráková
1010Křenovice AVYJara Konečný
1113Křenovice BVYJara Konečný
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
18. 08. Velká LhotaVS
18. 08. Sukorady, fotbalové hřištěMB
18. 08. HuťJN
18. 08. Blížkovice - SOUTĚŽ ZRUŠENA !!ZN
18. 08. Horní PoříčíST
18. 08. BernarticeJE
18. 08. NětčiceKM
18. 08. RapšachJH
18. 08. Bílý KámenJI
18. 08. VranínTR
18. 08. Český Těšín,Dvorská 177,735 62KA
18. 08. Doubravice u Volyně - ČesticeST
18. 08. HodějiceVY
18. 08. ProvodovicePR
18. 08. Lobodice - hasičská areálPR
18. 08. Hovorany - fotba. hřištěHO
18. 08. Hovorany - fotbal.hřištěHO
18. 08. BojkoviceUH
18. 08. TyloviceVS
18. 08. Areál SádekOP
18. 08. hřiště VítoniceZN
18. 08. MěrotínOL
18. 08. RoudnýJN
19. 08. DnebohMB
19. 08. Lešná u VMVS
19. 08. VítoniceKM
19. 08. RudiceBK
19. 08. JabloňovZR
19. 08. Hrubá Vrbka - fotba. hřištěHO
19. 08. Vysoká, hřištěPR
19. 08. Kozmice, Hřiště TJ SokolOP
19. 08. Staré MěstoUH
25. 08. Bakov nad Jizerou, koupalištěMB
25. 08. DolanyPT
25. 08. StříbroTC
25. 08. KAROLINKA,údolí Raťkov 49.roč.VS
25. 08. SmilovHB
25. 08. HamrJH
25. 08. MladoňoviceTR
25. 08. HerolticeBO
25. 08. DolanyPT
25. 08. Trénikové hřištěKH
25. 08. TučapyVY
25. 08. HvězdoňoviceTR
25. 08. Malé Hoštice, hřištěOP
25. 08. Zbraslavice,hřiště treninkovéKH
25. 08. Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)CB
25. 08. ŽirovnicePE
25. 08. Boršice, Fotbalové hřištěUH
25. 08. MyslibořiceTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.