Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: noční soutěž 2B Kdy: 27. 07. 2019 21:00
Kontakt:   Pavel Navrátil ml. Telefon:  732 507 699
Začátek rezervace: 21. 07. 2019 19:00 Konec rezervace: 27. 07. 2019 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ludéřov mužiOLPavel Navrátil - admin ONL
22Radíkov OLDejv Tietze
33Kožušany OLMonca Vyhlidalova
44Cholina OLPatrik Maksant
55Olešnice OLMartina Hubáčková
66Šumvald OLMichal Blumtritt
77Čechy pod Kosířem PVJan Menšík
88Čechy pod Kosířem PVAdam Buigl
99Domamyslice PVJan Havlíček
1010Chořelice OLPatrik Horák
1111Niva PVTomáš Růžička
1212Čelechovice na Hané PVJan Zelinka
1313Bezděčí u Trnávky SYLukáš Trefil
1414Břidličná BRJaromir Pavlik
1515Cholina OLSabina Hájíčková
1616Bílovice ženy BPVJana Vinklerová
1717Dub nad Moravou Ženy OLBarbora Paráková
1818Kosov SUsdh kosov
1919Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
2020Nenakonice OLJan Indrák
2121Leskovec nad Moravicí BRNikola Škodáková
2222Pavlov-výběr SU890321 Šnobl
2323Olšany u Prostějova PVMichal Vařecha
2424Bezděčí u Trnávky mužiSYPavel Spíchal
2525Bílovice PVPetr Dokoupil
2626Vojnice OLFilip Hricisin
2727Olešnice OLAdéla Buiglová
2828Měrotín OLJiří Puchýř
2929Krasice PVKarolína Burešová
3030Velký Týnec OLJan Jeřábek
3131Blatec OLEva Sahligerová
3232Náměšť na Hané ženyOLGabriela Skopalová
3333Soběsuky PVPetr Zmeškal
3434Nové Dvory OLDaniela Trombiková
3535Droždín OLIveta Pírková
3636Střelice OLMartin Gazárek
3737Soběsuky ženy BPVJana Petrželová
3838Svésedlice OLRadek Vyhnal
3939Polomí ženy PVLenka Recová
4040Vojnice OLAdriana Šulcová
4141Kožušany OLPetr Zmeškal st.
4242Kosov ženySUMichaela
4343Určice MužiPVTereza Jílková
4444Chválkovice ŽenyOLNikola Látalová
4545Svésedlice OLSDH Svésedlice
4646Leskovec nad Moravicí mužiBRTomáš Pavlík
4747Náměšť na Hané OLMartin Elner
4848Krasice PVBarča Burešová
4949Pavlov ženySULucie Dostálová
5050Maršíkov ŽENYSUBarbora Vaculíková
5151Štíty SUMarek
5252Dub nad Moravou OLRoman Kopeček
5353Březina SYLukáš Navrátil
5454Alojzov PVMichaela Vystavělová
5555Kokory PRPetra Trefilová
5656Lesnice ŽenySUKlára Blažková
5757Haňovice OLsdhhanovice
5858Mladeč OLMartin Kristek
5959Tovačov  PREliška Večeřová
6060Mokrá BOJara
6162Svésedlice OLMarkéta Bečáková
6263Velký Týnec OLPetra
6364Bělkovice-Lašťany OLVeronika Růžičková
6467Grygov OLštěpán dvorský
6568Boňkov PRMarek Zavřel
6669Březina SYJan Gloc
6771Mladeč ŽenyOLNikola Hamplová
6872Náměšť na Hané ženyOLMichael Vařeka
6973Lukov ZLLukáš Žák
7075Stražisko PVOndřej Šmehlík
7177Senetářov A ženyBKKateřina Skotáková
7278Senetářov ženyBKLeona Vašíčková
7379Otinoves PVTomáš Sychra
7481Třeština SULadislav Plechatý
7582Náměšť na Hané OLIvana Stratilová
7683Krasice PVTomáš Petržela
7789Janovice BRTereza Malá
7894Otinoves PVRoman Klech
7995Loučany ŽenyOLDagmar Bartoňková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. Bor, náhradní hřištěTC
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. LabuťTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.