Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: ONL - LUDRA CUP noční soutěž 2B Kdy: 31. 07. 2021 21:00
Kontakt:   Pavel Navrátil ml. Telefon:  732 507 699
Začátek rezervace: 25. 07. 2021 19:00 Konec rezervace: 31. 07. 2021 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ludéřov mužiOLPavel Navrátil - admin ONL
22Bezděčí u Trnávky SYLukáš Trefil
33Soběsuky BPVMichaela Vystavělová
44Břidličná BRJaromir Pavlik
55Janovice BRRoman Brixel
66Otinoves PVMarek Šustr
77Cholina OLSabina Hájíčková
88Náměšť na Hané OLTereza Žáčková
99Měrotín OLSDH Měrotin
1010Velká Bystřice MužiOLMichal Surma
1111Měrotín ženyOLRadka Skopalová
1212Kožušany OLPetra Zmeškalová
1313Bílovice PVNikola Dostálová
1414Vojnice OLAdriana Šulcová
1515Dolní Libina Ženy SUMonika Hrubá
1616Náměšť na Hané OLRudolf Piterka
1717Krasice - Prostějov  PVKarolína Burešová
1818Nenakonice OLJan Indrák
1919Těšetice OLKateřina Mariánková
2020Pavlov ŽenySUSimona
2121Sobotín SUKlára Blažková
2222Haňovice OLAlena Kuchařová
2323Radíkov OLTomáš Herzog
2424Myslejovice PVAlča Buriánková
2525Soběsuky APVDarina Dvorská
2626Bezděčí u Trnávky ŽenySYMartina Dvořáková
2727Kožušany OLŠtěpán Konečný
2828Senetářov ŽENYBKKlára Blažková
2929Odry tošodryNJRadek Černý
3030Vojnice OLJaroslav Hausknecht
3131Dolany OLJiří Staněk
3232Domamyslice PVMichaela Nemravová
3333Grygov OLštěpán dvorský
3434Blatec ženyOLDominika Švecová
3535Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
3636Olešnice OLAneta Kreuzziegerová
3737Myslechovice OLMilan Gallo
3838Čechy pod Kosířem PVvlastimil dokoupil
3939Pavlov-výběr SU890321 Šnobl
4040Dub nad Moravou Ženy OLBarbora Paráková
4141Ratiboř VSPetra Trefilová
4242Olšany u Prostějova PVTomáš Růžička
4343Nenakonice ŽenyOLMartina Buršíková
4444Šumvald OLMafka Sobotová
4545Kosov MužiSUsdh kosov
4646Krasice - Prostějov  PVBarča Burešová
4747Čelechovice na Hané PVJan Makovec
4848Bílovice PVLukáš Pecháček
4949Bílovice "odpad", mužiPVLenka Kopečná
5050Velký Týnec ŽenyOLDavid Hanousek
5151Trojanovice mužiNJLukáš Navrátil
5253Dolní Libina SUVeronika Koulová
5354Kosov Ženy SUKateřina Klusáková
5455Mladeč OLRadek Hégr
5556Ratiboř VSJakub Válek
5657Střelice OLMartin Gazárek
5758Měrotín Muži BOLŠimon Šmída
5859Fulnek Děrné NJKarolína
5960Blatec MužiOLPetr Holoubek
6061Mladeč OLJosef Forét
6163Blatec MužiOLRoman Kopeček
6264Kunratice MladečABMirek Mlčoch
6372Bystřička VSJakub Rudolecký
6473Šumvald OLNikola Hamplová
6578Určice MužiPVvaša mirvald
6681Seloutky MužiPVBarbora Sojčáková
6782Želeč MužiPVMartin
6883Vřesovice MužiPVMichal Fečo
69100Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 09. Horšovský Týn, Městský stadionDO
25. 09. BořitovBK
25. 09. MarkvarecJH
25. 09. TopolanyVY
25. 09. Chodová Planá, pivovarTC
25. 09. Hasičský areál ČastohosticeTR
25. 09. Poděvousy Fotbalové hřištěDO
25. 09. SDH PloukoniceSM
25. 09. NasobůrkyOL
25. 09. Police - zámecký areálTR
26. 09. RadimoviceLI
26. 09. !!!PŘELOŽENO!!! SuchoniceOL
26. 09. PloukoniceSM
02. 10. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
09. 10. Zdislavice návesKM
09. 10. PODHRADNI LHOTAKM
09. 10. Kostelany hřištěKM
16. 10. VéskyUH
13. 11. Sametový pohár- PohořeliceZL
13. 11. ČernovírUO
11. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.