Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž, O pohár kempu Lužnice Kdy: 23. 08. 2014 19:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 10. 08. 2014 18:00 Konec rezervace: 22. 08. 2014 18:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Heřmaneč JHOndřej Pecha
22Lužnice JHJan Zahradník
33Stříbřec JHLáďa Frantík
44Kolence JHDaniel Vacek
55Markvarec JHmartin pecha
66Majdalena JHRyszard Krausowicz
77Staňkov JHHasiči Staňkov
88Halámky JHJan Prokes
99Hamr JHMichal Szokol
1010Branná JHFrantišek Bílek
1111Ponědrážka JHMilan Řehoř
1212Novosedly nad Nežárkou JHMarketa Nohavova
1313Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
1414Mníšek JHJan Zahradník
1515Frahelž JHLáďa Růžička
1616Lomnice nad Lužnicí JHKristýna Svobodová
1717Slavošovice CBvit koukal
1818Stará Hlína Michal OuškaJHMichal Ouška
1919Rapšach JHMiroslav Kouřil
2020Hosín CBStanda Hrubeš
2121Lásenice JHMartin Janků
2222Polště JHVojtěch Písař
2323Domanín JHLucie Kotková
2424Slavonice JHAleš Kulhan
2525Zaliny ICBJaroslav Klečka ml.
2626Menhartice TRAleš Kulhan
2727Stajka JHMiroslav Bosák
2828Cizkrajov JHMartin Vaverka
2930Zaliny IICBJaroslav Klečka ml.
3038Slavonice JHAleš Kulhan

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lužnice JHJan Zahradník
22Staňkov JHHasiči Staňkov
33Majdalena JHRyszard Krausowicz
44Frahelž JHLáďa Růžička
55Hamr JHMichal Szokol
66Lomnice nad Lužnicí JHKristýna Svobodová
77Rapšach JHMiroslav Kouřil
88Lásenice JHMartin Janků
99Žíteč JHJitka Biňovcová
1010Domanín JHLucie Kotková
1111Suchdol nad Lužnicí JHNatálie Petroušková
1212Zaliny CBJaroslav Klečka ml.
1330Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.