Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Maloskalský pohár Kdy: 22. 09. 2019 10:00
Kontakt:   Radek Havelka Telefon: 
Začátek rezervace: 16. 09. 2019 20:00 Konec rezervace: 20. 09. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bechov MBTadeáš Odstrčilík
22Jílové u Držkova JNMichal Štěpán
33Dneboh MBLukáš Danda
44Malá Skála JNBlanka Kuntošová
55Dubenec TUMartínek z Dubence
66Kosmonosy MBJan Klimo
77Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
88Břehy MBPetr Zavrtálek
99Frýdštejn JNMartin Bušek
1010Obrubce MBPepa Adam
1111Sychrov MBMichaela Kuntošová
1212Tatobity SMVáclav Matura
1313Velké Hamry JNMAD Matthew
1414Sukorady MBJaroslav Peča
1515Veselá MBOlda Česák
1616Krásná Ves MBJan Macoun
1717Olešnice SMLukáš Marek
1818Košťálov SMLenka Poloprutská
1919Jirkov JNVladimír Novotný
2020Karlinky LIJaroslav Vobecký
2129Žehrov MBMatěj Hajlich
2230Dobšín MBPepa Adam

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bechov MBTadeáš Odstrčilík
22Bakov nad Jizerou MBKristýna Šlapáková
33Sychrov BMBAnna
44Ploukonice SMEliška Bakešová
55Břehy MBPetr Zavrtálek
66Veselá SMEliška Novotná
77Katusice MBDenisa Boháčková
88Sychrov AMBAnna
99Kosmonosy MBAneta Klimová
1010Košťálov SMLenka Poloprutská
1111Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
1213Jeřmanice LIKristýna Matějková
1320Malá Skála BéčkoJNVeronika Kaprálková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. Bor, náhradní hřištěTC
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. LabuťTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.