Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Pouťový pohár Kdy: 14. 09. 2013 13:00
Kontakt:   Tauš Pavel Telefon:  +420728181277
Začátek rezervace: 31. 08. 2013 20:00 Konec rezervace: 14. 09. 2013 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Malá Víska KTBlanka T.
22Neznašovy SalliKTMartin Salamánek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Malá Víska KTBlanka T.

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Malá Víska KTBlanka T.
22Malá Víska StaněticeKTBlanka T.
33Žihobce KTPepík F.
44Luby KTHonza Adamec
55Běšiny KTHonza Adamec
67Štěpánovice KTHonza Adamec
78Čachrov KTHonza Adamec
89Klenová KTHonza Adamec
910Bystřice nad Úhlavou KTHonza Adamec
1011Malechov KTHonza Adamec
1112Stanětice DOHonza Adamec
1213Dešenice KTHonza Adamec

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Malá Víska KTBlanka T.
22Malá Víska HlubokáKTBlanka T.
34Luby KTHonza Adamec
45Běšiny KTHonza Adamec
56Klenová KTHonza Adamec
67Bystřice nad Úhlavou KTHonza Adamec
78Malechov KTHonza Adamec
89Hluboká DOHonza Adamec
910Dešenice KTHonza Adamec
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.