Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár, muži, ženy a děti Kdy: 13. 09. 2014 13:00
Kontakt:   Ing. David Janda Telefon:  +420 775 347 557
Začátek rezervace: 31. 08. 2014 20:00 Konec rezervace: 13. 09. 2014 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Malá Víska přípravkaKTHonza Adamec

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bezděkov KTHonza Adamec
22Tupadly KTHonza Adamec
33Střeziměř KTHonza Adamec
44Hadrava KTHonza Adamec

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Malá Víska KTBlanka T.
23Hradiště APMJiří Studnička
34Klenová KTBlanka T.
45Hradiště BPMJiří Studnička
56Malechov KTBlanka T.
67Bystřice nad Úhlavou AKTLuboš Matheisl
78Štěpánovice KTBlanka T.
89Bystřice nad Úhlavou BKTLuboš Matheisl
910Luby KTBlanka T.

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Malá Víska KTBlanka T.
22Hluboká DOBlanka T.
33Klenová KTBlanka T.
44Bystřice nad Úhlavou KTLuboš Matheisl
55Luby KTBlanka T.

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Malá Víska KTBlanka T.
22Luby KTBlanka T.
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.