Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 5.kolo Moravskoslezského poháru, 3B muži, 2B ženy Kdy: 20. 07. 2019 14:00
Kontakt:   Klára Richtová Telefon:  739 499 331
Začátek rezervace: 08. 07. 2019 19:00 Konec rezervace: 20. 07. 2019 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bělá OPKlára Konečná
23Chlebičov OPJiří Bena
34Starý Jičín BNJMichal Straka
45Svoboda OPJakub Polomský
56Jamnice OPDominik
67Odry Tošodry fireteamNJzdenek bortl
78Bolatice OPLenka
89Neplachovice OPHonza Malý
910Starý Jičín NJMichal Straka
1011Komárov OPJosef Kubesa
1112Služovice OPDušan Baránek
1213Hrabůvka PRHonza
1314Neplachovice OPKlára Konečná
1420Velké Hoštice OPKlára Konečná
1529Milostovice OPJaromír Volný
1630Hněvošice OPKlára Konečná

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Malé Hoštice OPKlára Konečná
22Markvartovice OPPetr Glogar
33Milostovice OPVeronika
44Bolatice OPLenka
55Neplachovice OPKlára Konečná
66Svoboda OPJakub Polomský
77Služovice OPMonika Neminářová
88Velké Hoštice OPKlára Konečná
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Rýmařov (2B)BR
27. 07. Letohrad - KunčiceUO
27. 07. Kobylí, hasičské hřištěBV
27. 07. Sportovní areál BroumyBE
27. 07. KamennáTR
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Kamenice nad LipouPE
27. 07. Hustopeče nad Bečvou - hřištěPR
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
27. 07. Křepice, fotbalové hřištěZN
27. 07. fot.hřiště TJ Hrubá VrbkaHO
27. 07. TutlekyRK
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. RychlovKM
28. 07. Sportovní areál BroumyBE
28. 07. ČernoviceBK
28. 07. Hovorany - fotba. hřištěHO
28. 07. Hovorany - fotbalové hřištěHO
02. 08. Bystřička, hřiště U LukášůVS
03. 08. BechovMB
03. 08. Nová Ves u ChrastavyLI
03. 08. Široká Niva (3B)BR
03. 08. Slavětín, Hasičský areálOL
03. 08. ZahorčiceKT
03. 08. StrýčkoviceDO
03. 08. Park NalžovicePB
03. 08. MeziříčkoZR
03. 08. FrahelžJH
03. 08. Nové Sedliště, hasičské cvič.TC
03. 08. Bílý KámenJI
03. 08. Milotice nad BečvouPR
03. 08. Hřistě KostelanyKM
03. 08. OldřišovOP
03. 08. Fotbalové hřiště Boršice u Bl.UH
03. 08. Náměšť na HanéOL
03. 08. ZDISLAVICE - Sokolská zahradaKM
03. 08. VítoniceKM
03. 08. Prušánky has. areálHO
04. 08. MochtínKT
04. 08. LitovanyTR
04. 08. Aréna JesenicePB
04. 08. ZahnašoviceKM
04. 08. Radostín nad OslavouZR
04. 08. SedlejovJI
10. 08. Horní PoříčíST
10. 08. SendražiceKO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.