Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Markvarec

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce _ pohárová soutěž mimo PLPÚ Kdy: 25. 09. 2021 13:00
Kontakt:   PECHA Martin Telefon:  +420 723 073 646
Začátek rezervace: 06. 09. 2021 12:00 Konec rezervace: 25. 09. 2021 13:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3. Žernovice, Prachatice Ondřej Steinhäusl
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5. Markvarec, Jindřichův Hradec martin pecha
6. Police, Třebíč Pavel
7. Lásenice, Jindřichův Hradec Lukáš Jankovec
8. Heřmaneč, Jindřichův Hradec Ondřej Pecha
9. Cizkrajov, Jindřichův Hradec bohuslav brůžek
10. Slapy, Tábor Aleš Tůma
11. Dolní Němčice, Jindřichův Hradec Miroslav Havlík
12. Strachoňovice, Jihlava Jiří Líčka ml.
13. Dešná, BJindřichův Hradec Aleš Coufal
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16. Police, Třebíč Pavel
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
41.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
42.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
43.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
44.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
45.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Strachoňovice, Jihlava Jiří Líčka ml.
2. Zdešov, Jindřichův Hradec Nikola Vašková
3. Nová Včelnice, Jindřichův Hradec Nela Kupková
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5. Budeč, Jindřichův Hradec Michaela Černá
6.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
7. Slapy, Tábor Nela Kupková
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 09. BořitovBK
25. 09. MarkvarecJH
25. 09. TopolanyVY
25. 09. Chodová Planá, pivovarTC
25. 09. Hasičský areál ČastohosticeTR
25. 09. Poděvousy Fotbalové hřištěDO
25. 09. SDH PloukoniceSM
25. 09. NasobůrkyOL
25. 09. Police - zámecký areálTR
26. 09. RadimoviceLI
26. 09. !!!PŘELOŽENO!!! SuchoniceOL
26. 09. PloukoniceSM
02. 10. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
09. 10. Zdislavice návesKM
09. 10. PODHRADNI LHOTAKM
09. 10. Kostelany hřištěKM
16. 10. VéskyUH
13. 11. Sametový pohár- PohořeliceZL
13. 11. ČernovírUO
11. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.