Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 12.kolo Žďárské ligy v Maršovicích 2.9.2017 Kdy: 02. 09. 2017 13:00
Kontakt:   Slezák Jakub Telefon:  +420605546349
Začátek rezervace: 20. 08. 2017 13:00 Konec rezervace: 02. 09. 2017 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Lhotice TRRadek Staněk
22Katov ZRIvo Urbánek
33Dolní Loučky juniořiZRZdenek Domes
44Čikov TROndřej Lukeš
55Trnava TRPetr Krejčí
66Oponešice TRJosef Navrátil
77Kuřim BBOJara
88Maršovice ZRJiri Mica
99Radostín nad Oslavou BZRMiroslav Šantrůček
1010Benetice BTRPetr Krejčí
1111Meziříčko ZRKarel Mokrejš
1212Žďár nad Sázavou 2 JuniořiZRMarek Entlicher
1313Kamenná TRMilan Prochazka
1414Čikov TROndřej Lukeš
1515Lavičky ZRJan Hejl

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIKlára Pelejová
23Bohuňov SYBarbora Svojanovská
34Radostín nad Oslavou ZRTomáš Láznička
410Velké Meziříčí FňZRStanda Kratochvíl
511Heroltice BOSoňa Vojtová
612Lhotky Sport ZRPetra Pilátová
713Lhotky Sport ZRPetra Pilátová
819Bohuňov JuniorkySYBarbora Svojanovská
920Velké Meziříčí JuniorkyZRStanda Kratochvíl
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 03. Velká n. Vel. - sportovní halaHO
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
08. 06. Horní Němčice (noční)JH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
09. 06. ŠaraticeVY
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
16. 06. MoravanyPA
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.