Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Medlov, hasičský areál

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál Libora Válka, noční pohárová soutěž, 2B Kdy: 21. 07. 2018 20:45
Kontakt:   SDH Medlov Telefon:  +420605926215
Začátek rezervace: 09. 07. 2018 18:00 Konec rezervace: 20. 07. 2018 18:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Medlov, Olomouc Magdalena Břeňová
2. Kožušany, Olomouc Petr Zmeškal
3. Blatec, ženyOlomouc Eva Sahligerová
4. Svésedlice, Olomouc Markéta Bečáková
5. Kožušany, ženyOlomouc Petr Zmeškal
6. Ludéřov, Olomouc Tomáš Palička
7. Dubčany, Olomouc Radek Konečný
8. Ráječek, Šumperk lallin
9. Pavlov-výběr, Šumperk Kateřina Skládalová
10. Velká Bystřice, MužiOlomouc Michal Surma
11. Svésedlice, Olomouc Markéta Bečáková
12. Nemile, Šumperk lallin
13. Nová Dědina, ženy Olomouc Eva Dušková
14. Velká Bystřice, ŽenyOlomouc Michal Surma
15. Haňovice, ženyOlomouc Mafka Sobotová
16. Břevenec, Olomouc Lukáš Kyselý
17. Janovice, Bruntál lallin
18. Odrlice, Olomouc Lukáš Kuba
19. Nová Dědina, Olomouc Eva Dušková
20. Janovice, ženyBruntál petrb boxan
21. Náměšť na Hané, Olomouc Michal Zbořil
22. Janovice, ženyBruntál lallin
23. Měrotín, Olomouc Ivo Hél
24. Grygov, Olomouc štěpán dvorský
25. Lošov, Olomouc Jiří
26. Dolany, Olomouc Petr Holoubek
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 07. Vidče u hasičárnyVS
20. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
21. 07. BrodeslavyPS
21. 07. PodmokliceSM
21. 07. Široký BrodJE
21. 07. VěžHB
21. 07. ŠumvaldOL
21. 07. Krchleby - Fotbalové hřištěDO
21. 07. KamennáTR
21. 07. RoštěníKM
21. 07. StříbřecJH
21. 07. Hrušky, hřištěBV
21. 07. KučerovVY
21. 07. Kostelany, hřištěKM
21. 07. LipováPV
21. 07. Cvičiště KojatínTR
21. 07. Medlov, hasičský areálOL
21. 07. Sportovní areál Králíky(noční)UO
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
21. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
21. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
22. 07. ZahorčiceST
22. 07. PravčiceKM
22. 07. SvésedliceOL
22. 07. PaměticeBK
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.