Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B Kdy: 17. 08. 2019 21:00
Kontakt:   Tomáš Hlavinka Telefon:  734 834 202
Začátek rezervace: 11. 08. 2019 19:00 Konec rezervace: 17. 08. 2019 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Měrotín OLPavel Navrátil - admin ONL
22Domamyslice PVTomáš Havlíček
33Kožušany OLPetra Jančova
44Cholina OLPatrik Maksant
55Dub nad Moravou ŽenyOLBarbora Paráková
66Blatec OLEva Sahligerová
77Čechy pod Kosířem PVAdéla Buiglová
88Bezděčí u Trnávky SYLukáš Trefil
99Lukov ZLJan
1010Měrotín OLPavel Navrátil - admin ONL
1111Loučany OLAlča Buriánková
1212Ludéřov OLMilan Husička
1313Niva PVTomáš Růžička
1414Vojnice OLTomáš Palička
1515Pavlov SUJiří Puchýř
1616Krasice PVKarolína Burešová
1717Haňovice OLKarolína Studená
1818Čechy pod Kosířem PVAlžběta Polanská
1919Čelechovice na Hané PVJan Zelinka
2020Mladeč ŽenyOLNikola Hamplová
2121Velká Bystřice OLDavid Malecký
2222Grygov OLštěpán dvorský
2323Cholina OLSabina Hájíčková
2424Dub nad Moravou OLMarek Kopeček
2525Štíty SUZuzana Hrochová
2626Olešnice OLJakub Hlavinka
2727Droždín ChvádrožOLOndřej Šafařík
2828Střelice OLMartin Gazárek
2929Nenakonice OLJiří Tomecek
3030Chválkovice OLJaroslav Dostál
3131Krasice mužiPVBarča Burešová
3232Bezděčí u Trnávky mužiSYMartin Elner
3333Dolany OLPetr Holoubek
3434Bílovice BPVTomáš Petržela
3535Náměšť na Hané ženyOLBernard ŠAFAŘÍK
3636Kožušany OLPetr Zmeškal
3737Olšany u Prostějova PVPetr Běhal
3838Ratiboř VSRoman Kopeček
3939Janovice BRpetr boxan
4040Chořelice OLPatrik Horák
4141Alojzov PVKateřina Dobšíčková
4242Třeština SUFilip Krňávek
4343Pavlov-výběr SULucie Dostálová
4444Šumvald OLNikola Tylová
4545Kokory PRPetra Trefilová
4646Olešnice OLMartina Hubáčková
4747Otinoves PVMony Hrubá
4848Bílovice PVPetr Dokoupil
4949Senetářov BKEd Sheeran
5050Mladeč OLMartin Kristek
5151Břidličná BRPetra Zmeškalová
5252Vojnice MužiOLFilip Hricisin
5353Polomí ŽenyPVLenka Recová
5455Velký Týnec OLPetra
5556Kosov ženySUMichaela
5657Náměšť na Hané OLMichal Zbořil
5758Leskovec nad Moravicí BRKarolína Krčilová
5859Kosov Muži SUsdh kosov
5960Droždín OLiveta Pírková
6061Přívrat UOIvoš Vencl
6162Pustiměř MužiVYMichal Vrba
6265Myslechovice OLMartin Kroupa
6366Radíkov OLDejv Tietze
6469Velká nad Veličkou HOPavel Váňa
6570Maršíkov SUBarbora Vaculíková
6672Leskovec nad Moravicí MužiBRNikola Škodáková
6773Kožušany OLMonca Vyhlidalova
6877Náměšť na Hané OLTereza Žáčková
6982Ublo ZLLibor Punčochář
7085Alojzov PVMarkéta Jehlářová
7187Bělotín PRMichal Pokorný
7294Bělkovice-Lašťany OLRadek Vyhnal
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 10. VéskyUH
20. 10. Knínice u hasičárnyJI
26. 10. Areál firmy Flídr Široký DůlSY
27. 10. Zdislavice - návesKM
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. PohořeliceZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
21. 06. KřenovicePR
27. 06. Nová DědinaKM
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
22. 08. PravčiceKM
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.