Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: XIV. ročník memoriálu Josefa Vitoula, 2B Kdy: 17. 06. 2017 11:00
Kontakt:   Lubomír Růžička Telefon:  604124991
Začátek rezervace: 28. 05. 2017 18:00 Konec rezervace: 17. 06. 2017 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Měrotín OLTomáš Hlavinka
22Loučany ženy OLTomáš Hlavinka
33Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
44Dětkovice MužiPVLadislav Kořínek
55Kožušany OLPetr Zmeškal
66Janovice BRTomáš Hlavinka
77Haňovice OLTomáš Hlavinka
88Šumvald OLBoB Kobylka
99Břidličná BRTomáš Hlavinka
1010Blatec ženyOLKateřina Skládalová
1111Olešnice ŽenyOLLukáš Navrátil
1212Střelice OLTábuk Kubát
1313Dolany OLPetr Holoubek
1414Haňovice ženyOLMafka Sobotová
1515Bělkovice-Lašťany OLPetr Holoubek
1616Dětkovice ŽenyPVLadislav Kořínek
1717Drahanovice OLJan Řezníček
1818Svésedlice OLAleš Zavadil
1919Červenka ženyOLHana Voříšková
2020Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
2121Dolní Libina ženySUAdéla Blažková
2222Hlubočky OLGabriela Krejčí
2323Tršice OLJaroslav Hubka
2424Svésedlice ženyOLAleš Zavadil
2525Hlubočky OLGabriela Krejčí
2626Podolí PRBřeťa Koplík
2728Olešnice X - teamOLTomáš Hlavinka
2829Břevenec OLLukáš Kyselý
2930Loštice SUTomáš Hlavinka
3031Mladeč OLTomáš Hlavinka
3132Náměšť na Hané RAFANI!!!OLLukáš Navrátil
3233Lesnice SUTomáš Hlavinka
3336Loštice ženy SUTomáš Hlavinka
3437Mladeč ženyOLTomáš Hlavinka
3538Lesnice ženySUTomáš Hlavinka
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 07. Vidče u hasičárnyVS
20. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
21. 07. BrodeslavyPS
21. 07. PodmokliceSM
21. 07. Široký BrodJE
21. 07. VěžHB
21. 07. ŠumvaldOL
21. 07. Krchleby - Fotbalové hřištěDO
21. 07. KamennáTR
21. 07. RoštěníKM
21. 07. StříbřecJH
21. 07. Hrušky, hřištěBV
21. 07. KučerovVY
21. 07. Kostelany, hřištěKM
21. 07. LipováPV
21. 07. Cvičiště KojatínTR
21. 07. Medlov, hasičský areálOL
21. 07. Sportovní areál Králíky(noční)UO
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
21. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
21. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
22. 07. ZahorčiceST
22. 07. PravčiceKM
22. 07. SvésedliceOL
22. 07. PaměticeBK
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.