Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B Kdy: 18. 08. 2018 21:00
Kontakt:   delegát ONL: Michal Faltýnek Telefon:  734 834 202
Začátek rezervace: 12. 08. 2018 19:00 Konec rezervace: 18. 08. 2018 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Měrotín OLPavel Navrátil - admin ONL
22Náměšť na Hané ŽenyOLPavel Navrátil - admin ONL
33Cholina OLPatrik Maksant
44Kožušany MužiOLPavel Navrátil - admin ONL
55Olešnice XOLPavel Navrátil - admin ONL
66Císařov MužiPRPavel Navrátil - admin ONL
77Pavlov-výběr MužiSUPavel Navrátil - admin ONL
88Myslejovice PVAlča Buriánková
99Slavětín OLVít Slavíček
1010Nenakonice OLBarbora Paráková
1111Olešnice ŽenyOLPavel Navrátil - admin ONL
1212Náměšť na Hané MužiOLPavel Navrátil - admin ONL
1313Bílovice PVStanislav Režný
1414Radíkov OLTomáš Herzog
1515Ludéřov MužiOLPavel Navrátil - admin ONL
1616Kožušany ŽenyOLPavel Navrátil - admin ONL
1717Krasice PVKarolína Burešová
1818Cholina OLSabina Hájíčková
1919Pěnčín PVLenka Kopečná
2020Haňovice OLMafka Sobotová
2121Domamyslice PVJakub Hlavinka
2222Blatec OLMichal Zbořil
2323Svésedlice OLSDH Svésedlice
2424Bílovice Ženy BPVPeťa Bartoňková
2525Střelice OLNicol Pospíšilová
2626Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
2727Velký Týnec OLJan Jeřábek
2828Štíty SUMarek
2929Čechy pod Kosířem ženyPVJiřina Navrátilová
3030Chválkovice OLOndřej ŠAFAŘÍK
3131Nové Dvory OLKarolína Studená
3232Loučany OLŠtěpánka Kovářová
3333Čechy pod Kosířem PVAdam Buigl
3434Chořelice OLPatrik Horák
3535Nenakonice OLJiří Tomecek
3636Dolany OLPetr Holoubek
3737Velký Týnec OLVeronika
3838Čelechovice na Hané PVJan Makovec
3939Olšany u Prostějova PVPatrik Ručil
4040Grygov OLAdam Dvorský
4141Odrlice OLMiroslav Mlčoch
4242Třeština SULadislav Plechatý
4343Kosov SUsdh kosov
4444Niva PVTomáš Růžička
4545Dub nad Moravou OLMarek Kopeček
4646Lesnice SUVíťa
4747Vojnice ŽenyOLJakub Brijar
4848Šumvald OLBoB Kobylka
4949Mladeč OLJosef Forét
5051Břidličná BRJíří Skopal
5153Svésedlice ženyOLJiří Dvořák
5254Nemile ženySUAdéla Blažková
5355Vojnice MužiOLTomáš Navrátil
5456Otinoves PVTomáš Sychra
5557Dolany VajcaOLPetr Pavlita
5658Maršíkov ženySUjan Vaculík
5759Podolí PRBřeťa Koplík
5860Dolní Studénky MužiSUJan Rotter
5961Kosov SDH KOSOV ŽENYSULukáš Nosek
6062Těšetice RatašiceOLRadek Dohnálek
6165Slavětín ženyOLRenáta Tylová
6266Mladeč ŽenyOLNikola Hamplová
6368Nemile SUJaroslav Hecl
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 09. Česká BěláHB
29. 09. BřidličnáBR
29. 09. Požární Nádrž HošticeKM
29. 09. MarkvarecJH
29. 09. PloukoniceSM
30. 09. HenčlovPR
06. 10. U kačárny, RokytnoPA
06. 10. Hřiště nad Novou VsíDO
07. 10. Hasičské hřiště TřebeloviceTR
13. 10. ChlumčanyPJ
13. 10. Areal SDH Podhradní LhotaKM
20. 10. VéskyUH
10. 11. Areál PlazaPM
15. 12. Kuřim, parkoviště u TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.