Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: VČHL 2022, 9.kolo, Meziměstí Kdy: 17. 07. 2022 10:00
Kontakt:   SDH Meziměstí Telefon: 
Začátek rezervace: 08. 07. 2022 10:00 Konec rezervace: 16. 07. 2022 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Meziměstí NAJakub Šmída
25Velichovky NAAleš Stradiot
36Letohrad - Kunčice EUODavid Hlaváček
47Havlovice TUMatěj Kaizr
58INDIVINDI NAJakub Šmída
69Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
710Přívrat UOIvoš Vencl
811Dubenec TUMartínek z Dubence
912Záchlumí UOJan Divíšek
1013Záchlumí UOJan Divíšek
1114Záchlumí UOJan Divíšek
1215Rašín JCŠtěpán Pour
1316Frýdštejn JNJosef Hanuš
1418Dubenec BTUMartínek z Dubence

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Kunčice CUOKarolína Šulcová
22Výrava HKŠárka
33Bohuslavice GrizzlymotorNAKlára Petříková
44Dlouhá Ves RKPepa Malý
55Letohrad - Kunčice CUOKarolína Šulcová
67Přívrat UOIvoš Vencl
78Letohrad - Kunčice DUOVendula Šulcová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
11. 02. NevřeňPS
13. 05. Horní TřešňovecUO
13. 05. KosmonosyMB
14. 05. JabloňovZR
21. 05. RadimoviceLI
27. 05. BechovMB
27. 05. Horní LukavicePJ
27. 05. NepomukyUO
28. 05. RadíkovPR
28. 05. BystřecUO
28. 05. LibuňJC
28. 05. NetínZR
03. 06. Hluboká u Kdyně - U KoupalištěDO
10. 06. SychrovMB
10. 06. Horní HradištěPS
10. 06. OpatovicePR
10. 06. ČikovTR
11. 06. ŠtichovicePS
11. 06. LavičkyZR
17. 06. Lhotky sportZR
17. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
24. 06. ParšovicePR
24. 06. Stýskaly hřištěPS
24. 06. TlumačovDO
01. 07. Horní KameniceDO
01. 07. OlšovecPR
01. 07. DubenecTU
02. 07. ŠtítaryDO
08. 07. Krásná VesMB
15. 07. Štěnovický BorekPJ
15. 07. ČernotínPR
16. 07. MochtínKT
22. 07. Hustopeče nad BečvouPR
29. 07. LanžovTU
29. 07. MeziříčkoZR
30. 07. Radostín nad OslavouZR
05. 08. MokroušePJ
05. 08. Milotice nad BečvouPR
06. 08. BukováPJ
12. 08. Malá SkálaJN
12. 08. RobčicePJ
12. 08. ZbraslavBO
13. 08. ÚněticePJ
19. 08. JirkovJN
19. 08. StýskalyPS
19. 08. ProvodovicePR
19. 08. Újezd - HřištěDO
20. 08. NevřeňPS
26. 08. PěnčínJN
26. 08. PartutovicePR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.