Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Meziříčko Kdy: 03. 08. 2019 13:00
Kontakt:   Patrik Slabý Telefon:  +420720482800
Začátek rezervace: 14. 07. 2019 13:00 Konec rezervace: 03. 08. 2019 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
14Kouty PTRJan Neuman
29Radostín nad Oslavou ZRJakub Šimek
310Čikov TROndřej Lukeš
413Pavlov ExperimentZRJakub Šimek
514Kuřim BBOJara

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jabloňov ZRLuboš Křehlík
23Velké Meziříčí FňZRStanda Kratochvíl
34Netín ZRKateřina Roušová
45Pavlov ExperimentZREliška Drápelová
56Radostín nad Oslavou ZRMichaela Krejčová
67Bohuňov SYBarbora Svojanovská
79Stará Říše JIKlára Pelejová
810Benetice TRViktorie Vidláková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zbraslav BOJan Sedmík

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
110Jabloňov ZRLuboš Křehlík
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. Bor, náhradní hřištěTC
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. LabuťTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.