Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní pohár SDH Meziříčko Kdy: 07. 08. 2021 13:00
Kontakt:   Patrik Slabý Telefon:  720482800
Začátek rezervace: 26. 07. 2021 13:00 Konec rezervace: 07. 08. 2021 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Čechtín TRMarek Vaněk
22Žďár nad Sázavou 2 ZRNatálie Pošvicová
33Kamenice JILukáš Fiala
44Čikov TROndřej Lukeš
55Jabloňov ZRLuboš Křehlík
66Čechtín BTRMarek Horký
79Příložany TRJarda Blatný
810Lavičky ZRJan Hejl
911Sedlatice JILuboš Šťastný
1012Maršovice ZRJosef Košík
1120Radostín nad Oslavou BZRTomáš Láznička
1230Zbraslav BOMartin Kabelka

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Meziříčí FňZRNatálie Kundelová
22Bohuňov SYTomáš Láznička
33Bransouze TRMichaela Dufková
44Benetice TRViktorie Vidláková
55Jabloňov ZRLuboš Křehlík
66Radostín nad Oslavou ZRMichaela Krejčová
77Pavlov ExperimentZREliška Drápelová
810Netín ZROldřiška Šimanová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jabloňov ZRLuboš Křehlík
22Radostín nad Oslavou ZRPatrik Dvořák
33Lomnička BOPetr Špaček
49Zbraslav BOMartin Kabelka
510Lavičky ZRŠimon Chalupa

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
18Lavičky ZRŠimon Chalupa
29Netín ZROldřiška Šimanová
310Jabloňov ZRLuboš Křehlík
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
18. 09. Kladruby, fotbalové hřištěTC
18. 09. Sport. areál městysu ChotětovMB
18. 09. Rokytnice nad RokytnouTR
18. 09. BudíkoviceTR
18. 09. SrchPA
18. 09. Jezeřany-Maršovice ZNL, hřištěZN
18. 09. ČeperkaPA
18. 09. Světlá HoraBR
18. 09. HradecPJ
18. 09. BIO-HE DolanyOL
18. 09. Malá SkálaJN
18. 09. Horní HradištěPS
18. 09. ČikovTR
18. 09. Areál za DPSJE
18. 09. RADHOSTICEPT
18. 09. Kozmice - hřiště TJ SokolOP
18. 09. ŽelečPV
18. 09. Velké HamryJN
18. 09. Třeština (SU)SU
18. 09. RadslaviceVY
18. 09. Zdislavice, sokolská zahradaKM
18. 09. Litenčice - hřištěKM
19. 09. KošťálovSM
19. 09. LanšperkUO
19. 09. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
19. 09. JaseniceTR
19. 09. ŽernovníkBK
19. 09. Veselá hřištěZL
19. 09. SoběsukyPV
19. 09. KníniceJI
25. 09. Chodová Planá, pivovarTC
25. 09. Benešov u SemilSM
25. 09. Česká BěláHB
25. 09. Horšovský Týn, Městský stadionDO
25. 09. BořitovBK
25. 09. MarkvarecJH
25. 09. TopolanyVY
25. 09. Chodová Planá, pivovarTC
25. 09. Hasičský areál ČastohosticeTR
25. 09. Poděvousy Fotbalové hřištěDO
25. 09. SDH PloukoniceSM
25. 09. HříštěOL
25. 09. Police - zámecký areálTR
26. 09. RadimoviceLI
26. 09. PloukoniceSM
26. 09. !!!PŘELOŽENO!!! SuchoniceOL
02. 10. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
09. 10. Zdislavice návesKM
09. 10. PODHRADNI LHOTAKM
09. 10. Kostelany hřištěKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.