Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Mikulovice hřiště

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž 2B Kdy: 10. 08. 2019 21:00
Kontakt:   Michal Urbánek Telefon:  733585010
Začátek rezervace: 08. 07. 2019 21:00 Konec rezervace: 10. 08. 2019 21:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Mikulovice, AZnojmo Michal Urbánek
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
4. Černín, Znojmo Jiří Veselý
5. Mikulovice, ŽenyZnojmo Dominika Černá
6. Lesná, Znojmo Luboš Svoboda
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Rýmařov (2B)BR
27. 07. Letohrad - KunčiceUO
27. 07. Kobylí, hasičské hřištěBV
27. 07. Sportovní areál BroumyBE
27. 07. KamennáTR
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Kamenice nad LipouPE
27. 07. Hustopeče nad Bečvou - hřištěPR
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
27. 07. Křepice, fotbalové hřištěZN
27. 07. fot.hřiště TJ Hrubá VrbkaHO
27. 07. TutlekyRK
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. RychlovKM
28. 07. Sportovní areál BroumyBE
28. 07. ČernoviceBK
28. 07. Hovorany - fotba. hřištěHO
28. 07. Hovorany - fotbalové hřištěHO
02. 08. Bystřička, hřiště U LukášůVS
03. 08. BechovMB
03. 08. Nová Ves u ChrastavyLI
03. 08. Široká Niva (3B)BR
03. 08. Slavětín, Hasičský areálOL
03. 08. ZahorčiceKT
03. 08. StrýčkoviceDO
03. 08. Park NalžovicePB
03. 08. MeziříčkoZR
03. 08. FrahelžJH
03. 08. Nové Sedliště, hasičské cvič.TC
03. 08. Bílý KámenJI
03. 08. Milotice nad BečvouPR
03. 08. Hřistě KostelanyKM
03. 08. OldřišovOP
03. 08. Fotbalové hřiště Boršice u Bl.UH
03. 08. Náměšť na HanéOL
03. 08. ZDISLAVICE - Sokolská zahradaKM
03. 08. VítoniceKM
03. 08. Prušánky has. areálHO
04. 08. MochtínKT
04. 08. LitovanyTR
04. 08. Aréna JesenicePB
04. 08. ZahnašoviceKM
04. 08. Radostín nad OslavouZR
04. 08. SedlejovJI
10. 08. Horní PoříčíST
10. 08. SendražiceKO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.