Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Kdy: 03. 08. 2019 13:00
Kontakt:   Zdeněk Matyásek Telefon:  602420193
Začátek rezervace: 22. 07. 2019 23:00 Konec rezervace: 03. 08. 2019 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
22Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
33Hrabůvka PRHonza
44Babice VSPetr Korábečný
55Jasenice VSJakub Kopřiva
66Hlinsko PRPetr Šromota
77Radíkov PRLucie Dreiseitlová
88Valšovice (Hranice VI) PRTomáš Kočajnar
99Velký Ořechov CZLTomáš Jankůj
1010Plumlov PVLuboš Kopřiva
1111Radkova Lhota PRJan Klimecký
1213Špičky PRŠtěpán Šindler
1314Partutovice PRmartin humplik
1416Radíkov PRMagdaléna Hlavová
1517Poruba PRMartin
1618Hranice PRVítězslav Stratil
1719Zahnašovice KMPetr Miklík
1850Opatovice PRDavid Roman

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
22Zahnašovice KMPetr Miklík
33Radkova Lhota PRJan Klimecký
44Hlinsko PRPetr Šromota
55Olšovec PRMagdaléna Hlavová
66Střítež nad Ludinou PRAneta Klumparová
77Opatovice PRDavid Roman
88Poruba ženyPRZuzana Horníková
99Drahotuše (Hranice IV) PRVáclav Šnejdrla

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
22Špičky PRSDH Špičky
33Valšovice (Hranice VI) PRKarel Jašík
44Krhová muži 35+VSDalibor Sekyra
55Vysoká 35PRDavid
66Ústí PRSDH Špičky
710Hranice PRVítězslav Stratil
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.