Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál Jiřího Černého Kdy: 13. 07. 2019 13:00
Kontakt:   Jan Zahradník Telefon:  602711610
Začátek rezervace: 30. 06. 2019 18:00 Konec rezervace: 12. 07. 2019 18:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mníšek JHJan Zahradník
22Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
33Rudolfov CBJiří Bradna
44Bavorovice CBJiří Bradna
55Polště JHKarel Hummler
66Halámky JHJan Prokes
77Strmilov JHMarek Přibyl
88Zvíkov CBMilan Šimánek
99Lomnice nad Lužnicí JHNicola Erhartová
1010Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
1111Slavonice JHJan Dvořák
1212Hamr JHMichal Szokol
1313Lásenice JHMartin Janků
1415Chlum u Třeboně Ps12JHPetr Belanský
1516Nedabyle CBMilan Šimánek
1618Slavonice PS 12JHJan Dvořák

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Rapšach JHstáňa
28Lásenice JHMartin Janků
39Lomnice nad Lužnicí JHNicola Erhartová
410Stříbřec JHKateřina Pospíchalová
528Lásenice PS 12JHHanka Straňáková
629Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
730Stříbřec PS 12JHKateřina Pospíchalová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
14. 06. PozděchovVS
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. KřekovZL
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. Slapy u TáboraTA
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. Újezd - HřištěDO
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Hoděmyšl - fotbalové hřiště TJPB
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. LabuťTC
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. MníšekJH
11. 07. Kamenice nad LipouPE
11. 07. KalištěJI
11. 07. Bílovice (PV)PV
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. Lom u TachovaTC
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
18. 07. Nahý Újezdec, náhradní hřištěTC
18. 07. Nevšová - JLNSZL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.