Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Mokrouše

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár obce Mokrouše Kdy: 08. 08. 2020 12:00
Kontakt:   ŠMOLÍK Jiří Telefon:  +420 604 895 322
Začátek rezervace: 27. 07. 2020 20:00 Konec rezervace: 08. 08. 2020 12:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Štěnovický Borek, Plzeň-jih Jan Albl
2. Útušice, Plzeň-jih Zdeněk Dědek
3. Žebnice, Plzeň-sever Vladimír Záhrobský
4. Dehtín, Klatovy Vláďa Kučera
5. Únětice 1911, Plzeň-jih Luboš Balvín
6. Mochtín, Klatovy Michal Kloupar
7. Zahorčice, Klatovy Josef Kolář
8. Hrabice, Prachatice Radoslav Myslík
9. Nevřeň, Plzeň-sever Houk
10. Horní Lukavice, Plzeň-jih Jan Hůla
11. Horní Kamenice, Domažlice Vlastimil Žák
12. Robčice, Plzeň-jih Honza Adamec
13. Chrást, Příbram Honza Adamec
14. Vacovice, Strakonice Jakub Přibyl
15. Štichovice, Plzeň-sever Richard Hlous
16. Želčany, Plzeň-jih Václav Kasl
17. Bolkov, Plzeň-jih Vladimír Štýs
18. Štítary, Domažlice Miroslav Žáček
19. Stýskaly, Plzeň-sever Václav Švíka
20. Mirošov, Rokycany smatlak vaclav
21. Úněšov, Plzeň-sever Miloslav Pytlik
22. Štěnovický Borek, BPlzeň-jih Jan Albl
23. Únětice 1911, "B"Plzeň-jih Ondřej Kail
24. Drahkov, Plzeň-jih Adam Bína
25. Hradišťská Lhotka, Plzeň-jih SDH Mokrouše
26. Šťáhlavy, Plzeň-jih SDH Mokrouše
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39. Štichovice, Plzeň-sever Richard Hlous
40. Mokrouše, Plzeň-jih SDH Mokrouše


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Únětice 1911, Plzeň-jih Luboš Balvín
2. Dehtín, Klatovy Jana Hlaváčková
3. Hradec, Plzeň-jih Aneta Píchová
4. Úněšov, Plzeň-sever Denisa Joudalová
5. Štichovice, Plzeň-sever SDH ŠTICHOVICE ŽENY
6. Želčany, Plzeň-jih Václav Kasl
7. Hlubyně, Příbram Dana Hrzalová
8. Žákava, Plzeň-jih Libor Valeš
9. Štítary, Domažlice Denis Balounová
10. Chotíkov, Plzeň-sever Monča
11. Drahkov, Ladies Plzeň-jih Adam Bína
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29. Poděvousy, Domažlice Jana Olšovská
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
07. 08. Výškovice, místní hřištěNJ
07. 08. BystřičkaVS
08. 08. KostelecTC
08. 08. BřehyMB
08. 08. KyniceHB
08. 08. NětčiceKM
08. 08. MokroušePJ
08. 08. MakovTA
08. 08. Stránecká ZhořZR
08. 08. Lobodice, hasičské cvičištěPR
08. 08. Hřiště KostelanyKM
08. 08. Jílové u DržkovaJN
08. 08. Lom (fotbalové hřiště)TA
08. 08. Hřiště u KD BohuňoviceOL
08. 08. noční Kostelany ZRUŠENO!!!KM
09. 08. Poštorná, hřiště ZŠ ValtickáBV
09. 08. RadonínTR
09. 08. Valašská PolankaVS
09. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Horní PoříčíST
15. 08. Ctiboř, hřištěTC
15. 08. Ctiboř, hřiště (pouze muži)TC
15. 08. KošťálovSM
15. 08. PřílepyKM
15. 08. Hradec u StodaPJ
15. 08. Hřiště VranovicePB
15. 08. TvarožnáBO
15. 08. Hovorany, hasičské hřištěHO
15. 08. SvatoslavTR
15. 08. Výletiště Zahrázovo, SazoviceZL
15. 08. Rožnov pod RadhoštěmVS
15. 08. Sportovní areál PěnčínPV
15. 08. DalešiceJN
15. 08. ONL Měrotín - ZRUŠENO!OL
15. 08. Měrotín, hasičský areálOL
16. 08. OlšovecPR
16. 08. Hřiště VranovicePB
16. 08. RudiceBK
16. 08. KamennáTR
22. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
22. 08. Stříbro, hasičské cvičištěTC
22. 08. Světlá nad SázavouHB
22. 08. BudilovPT
22. 08. Vrbno pod Pradědem, 3BBR
22. 08. 51.ročník Raťkovská GrapaVS
22. 08. PetroviceTR
22. 08. Ivanovice na HanéVY
22. 08. DaměniceBN
22. 08. Horní Metelsko/hasičský areálDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.