Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Mokrouše

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár obce Mokrouše Kdy: 31. 07. 2021 12:00
Kontakt:   ŠMOLÍK Jiří Telefon:  +420 604 895 322
Začátek rezervace: 17. 07. 2021 20:00 Konec rezervace: 31. 07. 2021 12:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Křenovy, Domažlice Martin Hosl
2. Žebnice, Plzeň-sever Václav G.
3. Zahorčice, Klatovy Josef Kolář
4. Dehtín, Klatovy Vláďa Kučera
5. Únětice 1911, Plzeň-jih Ondřej Kail
6. Mochtín, Klatovy Petr Kanta
7. Nevřeň, Plzeň-sever Jícháč
8. Příšov, Plzeň-sever Jitka Racková
9. Únětice 1911, "B"Plzeň-jih Ondřej Kail
10. Horní Lukavice, Plzeň-jih Jan Hůla
11. Horní Kamenice, Domažlice Vlastimil Žák
12. Robčice, Plzeň-jih Radek Růt
13. Štítary, Domažlice Miroslav Žáček
14. Stýskaly, Plzeň-sever Václav Švíka
15. Bezděkov pod Třemšínem, Příbram Studna
16. Hlubyně, Příbram Jiří Novotný
17. Nebílovy, Plzeň-jih Zbyněk Šebek
18. Útušice, Plzeň-jih Zdeněk Dědek
19. Želčany, Plzeň-jih Václav Kasl
20. Bolkov, Plzeň-jih Vladimír Štýs
21. Šťáhlavy, Plzeň-jih Jiří Šmolík
22. Štěnovický Borek, APlzeň-jih Jiří Studnička
23. Štěnovický Borek, BPlzeň-jih Jiří Studnička
24. Šťáhlavy, Plzeň-jih SDH Mokrouše
25. Drahkov, Plzeň-jih Karolína Regentová
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40. Mokrouše, Plzeň-jih SDH Mokrouše


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Únětice 1911, Plzeň-jih Ondřej Kail
2. Dehtín, Klatovy Vláďa Kučera
3. Hradec, Plzeň-jih Aneta Píchová
4. Hlubyně, Příbram Dana Hrzalová
5. Štítary, Domažlice Denis Balounová
6. Želčany, Plzeň-jih Václav Kasl
7. Chotíkov, Plzeň-sever Monča
8. Drahkov, LadiesPlzeň-jih Karolína Regentová
9. Štichovice, Plzeň-sever SDH ŠTICHOVICE ŽENY
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19. Mokrouše, Plzeň-jih SDH Mokrouše
20. Poděvousy, Domažlice Jana Olšovská
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
31. 07. Lukavice, sportovní areálRK
31. 07. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
31. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
31. 07. LabuťTC
31. 07. PetroviceTR
31. 07. MokroušePJ
31. 07. Aréna JesenicePB
31. 07. Hustopeče n. B.PR
31. 07. OtínovesPV
31. 07. Hřiště SDH KomárovOP
31. 07. Hřiště KostelanyKM
31. 07. TutlekyRK
31. 07. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
31. 07. ONL DrahanoviceOL
31. 07. Prušánky, park u koupalištěHO
01. 08. ČechtínTR
01. 08. MochtínKT
01. 08. Aréna JesenicePB
01. 08. Milotice n. B.PR
01. 08. JaroniceCB
01. 08. místní fotbalové hřištěVS
01. 08. Bolatice, hřiště FK BolaticeOP
06. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
07. 08. Nové SedlištěTC
07. 08. BechovMB
07. 08. PohledHB
07. 08. za kulturním domemBR
07. 08. Ostrov u MacochyBK
07. 08. StrýčkoviceDO
07. 08. LoukovKM
07. 08. MeziříčkoZR
07. 08. ŠpičkyPR
07. 08. Areál u ZD, TrnovRK
07. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
07. 08. MSP OldřišovOP
07. 08. TJ hřiště KrhováVS
07. 08. Hřiště u KD BohuňoviceOL
07. 08. Újezd - HřištěDO
07. 08. TřebeloviceTR
08. 08. Poštorná, hřiště ZŠ ValtickáBV
08. 08. Radostín nad OslavouZR
08. 08. NěmčiceBK
08. 08. RadonínTR
08. 08. Neplachovice, sportovní areálOP
13. 08. Kozmice - Hřiště TJ SokolOP
13. 08. Mikulovice hřištěZN
14. 08. KostelecTC
14. 08. PodmoklanyHB
14. 08. ZahnašoviceKM
14. 08. RobčicePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.