Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár obce Mokrouše Kdy: 11. 08. 2018 12:00
Kontakt:   ŠMOLÍK Jiří Telefon:  +420 604 895 322
Začátek rezervace: 29. 07. 2018 20:00 Konec rezervace: 11. 08. 2018 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Štěnovický Borek PJMichal Polívka
22Příšov PSJitka Racková
33Žebnice PSHonza Adamec
44Tymákov PJHonza Adamec
55Chrást PBHonza Adamec
66Dehtín KTHonza Adamec
77Nevřeň #pětdevět PSJícháč
88Božkov PMDaniel Šimice
99Horní Kamenice DOHonza Adamec
1010Horní Lukavice PJHonza Adamec
1111Únětice PJHonza Adamec
1212Poděvousy DOHonza Adamec
1313Chotíkov PSJiří Staněk
1414Úněšov PSDenisa Joudalová
1515Novosedly STBohuslav Chval
1616Štichovice PSRichard Hlous
1717Útušice PJZdeněk Dědek
1818Želčany PJVáclav Kasl
1919Chlum PJZbyněk
2020Robčice PJRadek Růt
2121Zeměchy Green DebilsLNDaniel Pechouš
2240Mokrouše PJSDH Mokrouše

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice PJHonza Adamec
22Dehtín KTJana Hlaváčková
33Horní Lukavice PJDaniela
44Hradec PJHonza Adamec
55Štichovice PSHonza Adamec
66Úněšov PSDenisa Joudalová
77Štěnovický Borek PJMichal Polívka
88Želčany PJVáclav Kasl
913Chlum PJZbyněk
1018Poděvousy DOAnděla Mašková
1119Mokrouše PJSDH Mokrouše
1220Chotíkov PSMonča
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 03. Velká n. Vel. - sportovní halaHO
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
08. 06. Horní Němčice (noční)JH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
09. 06. ŠaraticeVY
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
16. 06. MoravanyPA
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.