Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: VČHL 2022, 1.kolo, Morašice Kdy: 28. 05. 2022 10:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 21. 05. 2022 20:00 Konec rezervace: 27. 05. 2022 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
14INDIVINDI NAJakub Šmída
25Seč CRFilip Kružík
36Záchlumí UOLukáš Velič
47Havlovice TUMatěj Kaizr
58Dubenec TUEliška Rosůlková
69Přívrat UOIvoš Vencl
710Morašice CRfrantisek skodny
811Letohrad - Jeleni UOOndra Pokorný
912Česká Rybná UOTomáš Pfeifer
1013Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
1114Bašnice JCJosef Vašina
1215Trnov RKdavid rohlena
1316Letohrad - Kunčice EUODavid Hlaváček
1417Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Výrava HKLucie Samková
24Bohuslavice GrizzlymotorNAKlára Petříková
36Letohrad - Kunčice CUOKarolína Šulcová
410Letohrad - Kunčice DUOVendula Šulcová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
11. 02. NevřeňPS
04. 03. Velká nad Veličkou, halaHO
07. 05. VladislavTR
13. 05. ČastohosticeTR
13. 05. Horní TřešňovecUO
13. 05. KosmonosyMB
14. 05. JabloňovZR
20. 05. ŠtěměchyTR
21. 05. RadimoviceLI
21. 05. MyslibořiceTR
27. 05. BechovMB
27. 05. Horní LukavicePJ
27. 05. NepomukyUO
28. 05. RadíkovPR
28. 05. BystřecUO
28. 05. LibuňJC
28. 05. NetínZR
28. 05. VýčapyTR
03. 06. KojeticeTR
03. 06. Hluboká u Kdyně - U KoupalištěDO
04. 06. PředínTR
10. 06. SychrovMB
10. 06. Horní HradištěPS
10. 06. OpatovicePR
10. 06. ČikovTR
11. 06. LipníkTR
11. 06. ŠtichovicePS
11. 06. LavičkyZR
17. 06. Lhotky sportZR
17. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
18. 06. ŠebkoviceTR
24. 06. HeralticeTR
24. 06. KněžiceTR
24. 06. ParšovicePR
24. 06. Stýskaly hřištěPS
24. 06. TlumačovDO
24. 06. Vranín areál U HavranaTR
25. 06. OlbramoviceBN
01. 07. Horní KameniceDO
01. 07. OlšovecPR
01. 07. DubenecTU
02. 07. ŠtítaryDO
08. 07. Krásná VesMB
09. 07. BransouzeTR
15. 07. Štěnovický BorekPJ
15. 07. ČernotínPR
16. 07. MochtínKT
22. 07. Hustopeče nad BečvouPR
23. 07. LitovanyTR
29. 07. LanžovTU
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.