Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: XI. ročník „O PUTOVNÍ PŘILBU JOSEFA VAŠINY“ Kdy: 04. 05. 2024 10:00
Kontakt:   Pavel Krejčí Telefon:  725 491 491
Začátek rezervace: 21. 04. 2024 20:00 Konec rezervace: 03. 05. 2024 20:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Morkovice volné pro pořadateleKMMishi
22Prchalov BNJJakub Šenk
33Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
44Chvalnov KMDrahomír Šušlík
55Olšovec PRAneta Staňková
66Zahnašovice KMPetr Kropáč
77Topolany AVYTomáš Urbánek
88Roštění KMSDH Roštění
99Starý Jičín NJJakub Adámek
1011Kostelany KMPetr Botek
1113Karolín KMMartin Ondra
1214Křenovice PRTomáš Brabenec
1315Hrabůvka PRHonza
1416Hoštice KMAntonín Novák
1517Všemina MužiZLDzidza Dzidza
1618Nětčice NětčiceKMLucie Pospíšilová
1719Bělotín PROndřej Hlavinka
1820Míkovice UHFilip Škrášek
1921Břidličná BRMichal Pata
2022Medlov KMSDH Medlov

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Morkovice volné pro pořadateleKMMishi
22Karolín KMKarolína Malenovská
33Litenčice KMNikol Kochaníčková
44Roštění KMSDH Roštění
55Dětkovice VYBarbora Plšková
66Bernartice nad Odrou NJFilip Pantůček
77Počenice KMPavel Kunčar
88Střítež nad Ludinou PRNikola Lukšíková
99Zdounky KMJaroslav Šiška
1010Nětčice NětčiceKMLucie Pospíšilová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Morkovice volné pro pořadateleKMMishi
22Zahnašovice KMPetr Kropáč
33Ludslavice KMPavel Lužík
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
01. 06. Bor, náhradní hřiště; 2dráhyTC
01. 06. KojeticeTR
01. 06. NepomukyUO
01. 06. Sovenice/ChocnějoviceMB
01. 06. Dobřínsko, hřištěZN
01. 06. JabloňovZR
01. 06. Pasohlávky, fotbalové hřištěBO
01. 06. KvětinovHB
02. 06. LipníkTR
02. 06. Okresní koloUH
02. 06. VítoniceKM
02. 06. BrníčkoSU
02. 06. Libice nad DoubravouHB
02. 06. Horní TřešňovecUO
02. 06. JabloňanyBK
02. 06. NetínZR
02. 06. VýčapyTR
07. 06. Kněžice - areal SDH za kinemTR
07. 06. LeskovecVS
07. 06. Zátor - fotbalové hřištěBR
07. 06. ProvodovicePR
08. 06. BozkovSM
08. 06. ChotětovMB
08. 06. Černošín, f. hřiště; 2 dráhyTC
08. 06. Počenice - Fotbalové hřištěKM
08. 06. BUDÍNSKÉ CVIČIŠTĚPB
08. 06. SychrovMB
08. 06. SečCR
08. 06. Milotice nad Opavou , hřištěBR
08. 06. MladečOL
08. 06. Hluboká, koupalištěDO
08. 06. MěrotínOL
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. BřezíDO
08. 06. Aréna ZalužanyPB
08. 06. LhotkyZR
08. 06. OlešniceCB
08. 06. Želechovice - hřištěOL
08. 06. MirošovZL
08. 06. Ratíškovice - fotba.hřištěHO
08. 06. HavloviceTU
08. 06. KarolínKM
08. 06. DešnáJH
08. 06. MirošovZL
08. 06. HavloviceTU
09. 06. ŠtichovicePS
09. 06. Žďírec nad DoubravouHB
09. 06. Kameňák aréna HvozdecBE
09. 06. LavičkyZR
09. 06. SychotínBK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.