Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Mříčná

Pozvánka | Obnovit
Kde: Mříčenský pohár Kdy: 26. 05. 2018 14:00
Kontakt:   Petr Sedláček Telefon:  +420 737 236 774
Začátek rezervace: 21. 05. 2018 20:00 Konec rezervace: 25. 05. 2018 20:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Mříčná, Semily sdhmricna
2. Košťálov, Semily Tomáš Tulach
3.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5. Bezděkov pod Třemšínem, Příbram Michaela Malá
6. Sychrov, Mladá Boleslav Radek Kuntoš
7. Hradčany, Liberec Tomáš Najman
8. Podůlší, Jičín Jakub Tomeš
9. Kosmonosy, Mladá Boleslav Jan Klimo
10. Tatobity, Semily Marek Bárta
11. Veselá, Mladá Boleslav Olda Česák
12. Jirkov, Jablonec nad Nisou Míra Berka
13. Obrubce, Mladá Boleslav Pepa Adam
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16. Krásná Ves, Mladá Boleslav Jan Macoun
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18. Pšánky, Hradec Králové Dan Všetečka
19. Dobšín, Mladá Boleslav Pepa Adam
20. Olešnice, Semily Lukáš Marek
21. Velké Hamry, Jablonec nad Nisou Jan Hloucal
22. Malá Skála, Jablonec nad Nisou Radek Havelka
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28. Dneboh, Mladá Boleslav Lukáš Danda
29. Jílové u Držkova, Jablonec nad Nisou Lukáš
30. Zlatá Olešnice, Jablonec nad Nisou Vojtěch Růžička


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3. Malá Skála, Malá Skála BéčkoJablonec nad Nisou Hana Bačová
4. Sychrov, "B"Mladá Boleslav Barbora Křapková
5. Libuň, Jičín Michaela Malá
6. Katusice, Mladá Boleslav Denisa Boháčková
7. Košťálov, Semily Tomáš Tulach
8. Jeřmanice, Liberec Iveta
9. Kosmonosy, Mladá Boleslav Jarča Kopelentová
10. Sychrov, "A"Mladá Boleslav Barbora Křapková
11. Benešov u Semil, Semily Veronika Slavíková
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20. Mříčná, Semily sdhmricna
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 05. Hřiště ZŠ DěhylovOP
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. Areál snů BohousováUO
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Dešná, fotbalové hřištěJH
26. 05. DětkovicePV
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Křepice, fotbalové hřištěZN
26. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. RadíkovPR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
27. 05. MyslibořiceTR
27. 05. Louka u JemniceTR
27. 05. Svoboda - Hasičské hřištěOP
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Křížkový ÚjezdecPH
02. 06. Koupaliště, HlubokáDO
02. 06. Horní TřešňovecUO
02. 06. Vémyslice, u koupalištěZN
02. 06. Chlum u TřeboněJH
02. 06. ČelákovyPJ
02. 06. HeřmanečJH
02. 06. Pasohlávky, hřištěBV
02. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. JeřmaniceLI
02. 06. Blatnice - fotba. hřištěHO
02. 06. Hasičský areál Kravaře,TyršovaOP
02. 06. JeřmaniceLI
03. 06. VyškovVY
03. 06. Velké KarloviceVS
03. 06. BystřecUO
03. 06. Černín, u Bieglerova mlýnaZN
03. 06. ČikovTR
03. 06. VýčapyTR
03. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
08. 06. LeskovecVS
09. 06. SychrovMB
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. HalámkyJH
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.