Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Mysletice Kdy: 29. 06. 2019 11:00
Kontakt:   Lukáš Tetour Telefon:  728 440 982
Začátek rezervace: 16. 06. 2019 18:00 Konec rezervace: 29. 06. 2019 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mysletice JIKarel Běhan
22Markvarec JHmartin pecha
33Panské Dubenky JIPetr Volavka
44Heřmaneč JHOndřej Pecha
55Žirovnice PEjakub
66Božejovice TAJakub Vávrovský
77Kaliště JIVojta Šindelář
88Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
99Milíčov JIFilip Pech
1010Batelov JIStanda Lávička
1111Dolní Němčice JHMirek Havlík
1212Rynárec PEJan Šátek
1313Sedlatice AJIVojtěch Šťastný
1415Počátky PEDaniel Křížek
1516Libkova Voda PEPavel Kubů
1617Sedlejov JIBlanka Pavlů
1718Sedlatice BJIVojtěch Šťastný

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nová Včelnice JHPavlína Jirků
22Sedlejov JIBlanka Pavlů
33Batelov JIPavla Kaňkovská
44Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
55Choustník TASabina Šimečková
67Dolní Cerekev JIVeronika Jelínková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
06. 06. MysleticeJI
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
14. 06. PozděchovVS
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. KřekovZL
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. Slapy u TáboraTA
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. Újezd - HřištěDO
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Hoděmyšl - fotbalové hřiště TJPB
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. LabuťTC
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. MníšekJH
11. 07. Kamenice nad LipouPE
11. 07. KalištěJI
11. 07. Bílovice (PV)PV
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. Lom u TachovaTC
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
18. 07. Nahý Újezdec, náhradní hřištěTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.