Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Mysletice Kdy: 23. 06. 2018 13:00
Kontakt:   Lukáš Tetour Telefon:  728 440 982
Začátek rezervace: 10. 06. 2018 18:00 Konec rezervace: 23. 06. 2018 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Český Rudolec JHOndřej Huml
22Žirovnice PEjakub
33Cizkrajov JHbohuslav brůžek
44Strmilov JHOndřej Pecha
55Heřmaneč JHmartin pecha
66Markvarec JHmartin pecha
77Strachoňovice JIJiří Líčka
88Sedlejov JILukáš Kadlec
99Mysletice BJIStanislav Dolský
1010Batelov JIJan Štok
1111Kamenice JILukáš Fiala
1212Kaliště JIVojta Šindelář
1313Milíčov JIFilip Pech
1414Police TRPavel
1515Dolní Němčice JHMirek Havlík
1616Libkova Voda PEVena Drahný
1721Rohovka PEJan Štětka
1830Mysletice AJIStanislav Dolský

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Strachoňovice JIJiří Líčka
24Cizkrajov JHbohuslav brůžek
35Choustník TASabina Šimečková
47Lomnice nad Lužnicí JHKateřina Bočková
58Zdešov JHAneta Slipková
610Mysletice JIStanislav Dolský
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
18. 08. Velká LhotaVS
18. 08. Sukorady, fotbalové hřištěMB
18. 08. HuťJN
18. 08. Blížkovice - SOUTĚŽ ZRUŠENA !!ZN
18. 08. Horní PoříčíST
18. 08. BernarticeJE
18. 08. NětčiceKM
18. 08. RapšachJH
18. 08. Bílý KámenJI
18. 08. VranínTR
18. 08. Český Těšín,Dvorská 177,735 62KA
18. 08. Doubravice u Volyně - ČesticeST
18. 08. HodějiceVY
18. 08. ProvodovicePR
18. 08. Lobodice - hasičská areálPR
18. 08. Hovorany - fotba. hřištěHO
18. 08. Hovorany - fotbal.hřištěHO
18. 08. BojkoviceUH
18. 08. TyloviceVS
18. 08. Areál SádekOP
18. 08. hřiště VítoniceZN
18. 08. MěrotínOL
18. 08. RoudnýJN
19. 08. DnebohMB
19. 08. Lešná u VMVS
19. 08. VítoniceKM
19. 08. RudiceBK
19. 08. JabloňovZR
19. 08. Hrubá Vrbka - fotba. hřištěHO
19. 08. Vysoká, hřištěPR
19. 08. Kozmice, Hřiště TJ SokolOP
19. 08. Staré MěstoUH
25. 08. Bakov nad Jizerou, koupalištěMB
25. 08. DolanyPT
25. 08. StříbroTC
25. 08. KAROLINKA,údolí Raťkov 49.roč.VS
25. 08. SmilovHB
25. 08. HamrJH
25. 08. MladoňoviceTR
25. 08. HerolticeBO
25. 08. DolanyPT
25. 08. Trénikové hřištěKH
25. 08. TučapyVY
25. 08. HvězdoňoviceTR
25. 08. Malé Hoštice, hřištěOP
25. 08. Zbraslavice,hřiště treninkovéKH
25. 08. Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)CB
25. 08. ŽirovnicePE
25. 08. Boršice, Fotbalové hřištěUH
25. 08. MyslibořiceTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.