Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Kdy: 26. 05. 2019 12:30
Kontakt:   Benda Roman Telefon:  606653527
Začátek rezervace: 12. 05. 2019 12:30 Konec rezervace: 26. 05. 2019 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myslibořice TRRoman Benda
25Rácovice TROndřej Šťastný
36Kouty “P”TRJan Neuman
47Černín ZNJiří Veselý
58Čechtín TRMarek Vaněk
69Blatnice TRSDH Blatnice
710Petrovice BTRJakub Jeřábek
811Kněžice TRRosťa Neuwirth
912Příložany TRMichal Machálek
1013Hornice TRAleš Bobu
1115Střížov JIPetr Kabátek
1217Mladoňovice TRPavel Urbánek
1321Bransouze TRMartin Caha
1432Čikov TROndřej Lukeš
1533Zahorčice STBaďa
1634Mladoňovice TRPavel Urbánek
1735Stará Říše JIKlára Pelejová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myslibořice TRRoman Benda
22Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
33Nárameč TRAndrea
44Budišov TRŽaneta Slabá
55Bačice TRJitka Hutařová
67Výčapy TRVít Svoboda
714Petrůvky TRPavla Pěnčová
815Radonín TRZuzana Číhalová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. Bor, náhradní hřištěTC
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. LabuťTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.